Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / VF Şampiyonluk Ligi Heyecanına Çok Az Kaldı
Valorant names

VF Şampiyonluk Ligi Heyecanına Çok Az Kaldı

 

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi yaklaşık bir ay Sonra Başlıyor. gelin hep birlikte kadrosu kesinleşen, veya büyük oranda belirlenen takımlara bir göz atalım.

BAU Supermassive

Son şampiyon ve Worlds 2018 temsilcimiz BAU Supermassive, uzun süredir koruduğu 3 yerli oyuncusunu yine bozmadı ve 1907 Fenerbahçe‘den Frozen, son olarak SKT T1‘de oynayan Wolf‘u destek rolüne getirdi. Tam kadro ise şu şekilde;

Üst koridor: fabFabulous

Orman: Stomaged

Orta Koridor: Frozen

Nişancı: Zeitnot

Destek: Wolf 

Royal Youth

Geçtiğimiz sezonun en iyi çıkış yakalayan ve TBF finalisti olan Royal Bandits, Youth Holding ile kurduğu anlaşma sonrasında Royal Youth ismini aldı. Kadrosunu neredeyse tamamen değiştiren Royal Youth‘un ekibi şu şekilde şekillendi;

Üst Koridor: Armut

Orman: Closer

Orta Koridor: GBM

Nişancı: Pilot

Destek: Dumbledoge

1907 Fenerbahçe

Geçtiğimiz sezon bekleneni veremeyen, Frozen ve Thaldrin gibi iki büyük yıldızını da kaybeden 1907 Fenerbahçe, yeni bir yapılanmaya giderek bu sezon için iddialı olduğunu kanıtladı.

Üst Koridor: Ruin

Orman: Kirei

Orta Koridor: BOLULU

Nişancı: Hades

Destek: Japone

Beşiktaş

Geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi‘nde gösterdiği başarıdan ötürü Şampiyonluk Ligi‘ne geri dönen Beşiktaş, ligte tecrübe kazanmış isimler üzerine bir kadro kurarak iddialı olduğunu gösterdi.

Üst Koridor:Panky

Orman:Gillus

Orta Koridor: Nagne

Nişancı: HolyPhonix

Destek: Korpse

Team Galakticos

Bir sezonluk aranın ardından yine Şampiyonluk Ligi‘nde kendine yer bulan Galakticos, bu sefer orta sıra takımlarından biri olmak yerine, şampiyonluk adaylarından biri olabileceğini transferleri ile gösterdi.

Üst Koridor: Henüz belli değil

Orman: Trick

Orta Koridor: Naru

Nişancı: Ruvelius

Destek: Zergsting

Dark Passage

Ligin en köklü ekiplerinden olan Dark Passage için son iki senedir işler pek iyi gitmiyordu. Geçen sezona kıyasla daha mütevazı bir kadro kuran takım, orman rolüne eski oyuncusu Crystal‘ı getirerek arkasını genç oyuncular üzerine kurmayı planlıyor.

Üst Koridor: Ragner

Orman: Crystal

Orta Koridor: Saulius

Nişancı: Henüz belli değil

Destek: Pbd

Bursaspor Espor

Geçen sezon beklenenden çok daha fazlasını veren ve ligimize yeni oyuncular kazandıran Bursaspor, yeni bir kadro ile Şampiyonluk Ligi’ne iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Üst Koridor: Brolia

Orman: Anton

Orta Koridor: Zwyroo

Nişancı: Pilter

Destek: Henüz belli değil

Galatasaray

 

Uzun bir aranın ardından Şampiyonluk Ligi arenasına geri dönen Galatasaray, ezeli rakiplerine nazaran, daha sade bir takım görüntüsü veriyor, fakat hala iki oyuncusunun belli olmadığını da söylemek gerekir.

Üst Koridor: Hioss

Orman: Henüz belli değil

Orta Koridor: Henüz belli değil

Nişancı: Madness

Destek: Tolerant

Team Aurora

Çeyrek finallerin takımı Aurora, geçen sene yaşanan kötü günleri unutup, yeniden Şampiyonluk Ligi‘nin iddialı ekipleri arasına girmek istiyor.

Üst Koridor: Madly

Orman: Mojito

Orta Koridor: Henüz belli değil

Nişancı: Henüz belli değil

Destek: Henüz belli değil

HWA Gaming

İlk şampiyon HWA, geçtiğimiz sezon sergilediği iyi performası bu sene de devam ettirmek istiyor. Ancak şu anda kesinleşen hiçbir transferi bulunmamaktadır.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Hakan Bahçivancılar

Yeni jenerasyona doğan ama kafası eski bi gamer. Not: Fotoğrafımda Snake var ama hiç MGS oynamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.