Ev / Haberler / Vizyon’dan Film Önerimiz 04.09.2017
Poster gg

Vizyon’dan Film Önerimiz 04.09.2017

Bu hafta karşımızda yine isim mağduru bir film var. Geçtiğimiz yazımızı hatırlarsanız orada da durum farklı değildi pek.

Bu arada, 2 haftadır yazı eklemiyoruz. Seriyi bitirdiğimden değil. Size önereceğim kalitede, vasat üstü bir film denk gelmedi diyebilirim. Çünkü oyunculara Siccin falan önermek pek olmaz ki o da vasat üstü bir yapım değil zaten soracak olursanız. Fakat bu hafta yazılacak bir film denk geldi. Eğer bayram harçlıklarınız ile Sinema Salonlarına ziyarette bulunmayı düşünüyorsanız sevinebilirsiniz. Size uygun diye bileceğim bir yapımla karşınızdayım.

Şimdi önereceğimiz film Yedinci Hayat olarak çevrilmiş bir Bilim Kurgu filmi. Fakat tahmin edersiniz ki İngilizcesi Seventh Life falan değildi. Anlayacağınız yine bir isim mağduru bizi selamlıyor. Eğer Imdb sayfasını ziyaret etmek istersiniz gerçek ismi What happened to Monday? 

[infobox]Yedinci Hayat 1 Eylül’de Vizyona girdi.[/infobox]

Yedinci Hayat Filminin Kadrosu

Alien: Covenant filmini saymazsak oynadığı çoğu film efsane olmuş, güzel oyuncu Noomi Rapace belli ki bilim kurguları sevmeye başlamış. Suratını gördüğümüz anda tanıdığımız, fakat ismi kolay kolay aklımıza gelmeyen, efsane filmlerin ikinci adamı Willem Dafoe de filmde yüzünü gördüğümüz abilerden.

İzleyip izlememe kararı sizlere kalmış elbette fakat birkaç haftadır bu seviyede bir bilim kurgu filmi vizyona girmediği için kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Filmin Imdb puanı ise 6,9 şeklinde. Yayıncılığını Netflix‘in üstlenmesi de belki sizler için bir anlam ifade ediyordur. Fragmanı aşağıya bırakıyoruz. Bence izlenmeye değer bir yapım.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.