Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Vizyon’dan Film Önerimiz 13.08.2017

Vizyon’dan Film Önerimiz 13.08.2017

Bugün Türkçe Çeviri mağduru bir filmi önereceğiz. Fakat çeviriden ziyade, film gayet güzel!

Haftalık olarak yaptığımız öneri serimize daha önce denk gelmediyseniz geçtiğimiz haftayı da okumanızda fayda var. Hatta sinema hakkındaki konuları işlemeye çalıştığımız Sinema Haberleri kategorimize de göz atabilirsiniz. Oyuncuların da ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bütün haberlere yer vermeye çalışıyoruz. Şimdi dönelim konumuza, canınız sıkıldı ve arkadaşlarınızla bir sinemaya gidip film izlemek istediniz. Fakat ne izleyeceksiniz? Ayıp olmasın ama Cumali Ceber gibi filmler falan da düşüyor sonuçta sinemaya. Neyse adını anmaya pek gerek yok zaten. Biz size biraz daha üst segment filmleri seçip önermeye çalışıyoruz kısacası.

Bas Gaza derken?

Önereceğimiz filmi sinemaya gittiğinizde bu isimle göreceksiniz. Fakat filmin gerçek adı ‘Baby Driver’. Evet bu hafta sizlere bu filmi önereceğiz. Hatta biraz da sert önereceğiz çünkü birkaç hafta içerisinde vizyondan kalkacaktır muhtemelen. Kaçırmamak lazım, güzel bir yapım.

Filmde Uyumsuz ve Kuralsız gibi yapımlardan hatırladığımız Ansel Elgort başrol oyuncusu olarak yer alıyor. Bu sefer uyum sağlamış belli ki… Kadronun geri kalanında ise yine sinema dünyasından alışık olduğumuz ünlüler var. Jamie Foxx ve Lily James gibi. Bence kadro ne eksik ne fazla, izlerken keşke şu olsaydı demezsiniz yani, kıvamında olmuş.

Son olarak filmin Imdb puanı biz yazarken 8.2, yani izleyicilerini üzmemiş. Eğer puanlamalara önem veren birisiyseniz korkmanıza gerek yok demek istiyorum. Yine de bir fragmanını izleyeyim derseniz aşağıya bırakıyoruz. Şimdiden iyi seyirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Uncharted Kısa Film Olarak Yayınlandı!

Hazine avını konu alan efsane oyun serilerinden birisi, tahmin edersiniz ki Uncharted’dır. Bu efsane oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir