Ev / Haberler / Vizyondan Film Önerimiz 30.09.2017
Poster gg

Vizyondan Film Önerimiz 30.09.2017

Bence bu öneri gayet tahmin edilebilir oldu ama yine de önermesek olmazdı. Adamlar yapıyor çünkü, hak yemek olmaz böyle bir konuda.

Tamam tamam, bu haftaki film önerisi çok lafı dolandırmadan gelsin, sonra anlatırız konuşulması gerekenleri. Öneri filmimiz daha önce de haberini yazdığımız Kingsman: The Golden Circle yani Kingsman 2. 2017’de izlediğim ve salondan hiç pişman ayrılmadığım nadir filmlerdendi. Eğer hafta sonu arkadaşlarınızla bir sinema planınız varsa kollarından tutup bu filme sokun onları, bayağı faşist tavır takının hatta. Çünkü pek bir halt yok şu günlerde vizyonda. Paşa paşa izlersiniz filmi ne güzel.

Bu adamlarda bir şans var çözemedim gitti. Adamların bütün filmlerine herkes beklentisiz gidiyor ve bildiğin aşık olup çıkıyor. Sebebi de gayet basit, pek güzel olması muhtemel gelmiyor gözümüze. Fakat film şaşırttığı için sadece güzelse dahi, iki kat daha güzel geliyor insana. Neyse spoiler vermeden sizi fragman ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.