Ev / Haberler / Vizyon’dan Film Önerimiz 31.07.2017
Valorant names

Vizyon’dan Film Önerimiz 31.07.2017

Her hafta Vizyon’da bulunan filmlerden 1 tanesini tavsiye edeceğiz. Bu da o serinin ilk yazısı. Bu işi de RTS (Radyo, Televizyon ve Sinema) öğrencisi olduğum için ben üstleniyorum.

Bu hafta sizlere önereceğimiz film Dunkirk isimli İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan Christopher Nolan filmi. Yönetmen aslında çok ünlü ve film kültürüne yeni yeni alışan insanların ilk bilmesi gereken isimlerden birisi. Eğer ismini ilk defa duyduysanız daha önce Inception, Interstellar ve Batman serisi filmlerini izlemiş olmanız çok büyük ihtimaller. Yani bu adamdan boş yapım çıkmıyor. Dunkirk de onlardan birisi.

Bahsetmekte fayda olan bir diğer konu da yönetmenin film türleri. Bu usta abimiz ne çekerse çeksin, zaman ile ilgili bir şeyler katıyor konuya ve akıl oyunları yaşatıyor. Sırf bu tarzı sevenler için dahi her filmi defalarca izlenmeye değer anlayacağınız.

Dunkirk’in başrol kadrosu da dolu dolu. Tom Hardy sevenlere duyurulur, çok sık göremesek de gördüğümüz yerler fazlasıyla kafi. Usta oyunculardan Kenneth Branagh ve daha da ustası Mark Rylance yer alıyor. Filmin IMDB sitesindeki puanı ise 8.6.

Eğer bu hafta sinemaya gitme planınız varsa kaçırmayın diyerek yazımızı sonlandırıyoruz. İyi seyirler.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.