Ev / Blog / Mount And Blade Warband Krallık Kurma Ve Derebeyi Alma

Mount And Blade Warband Krallık Kurma Ve Derebeyi Alma

Valorant names

Merhabalar Oyungg ailesi,bu yazımızda Mount And Blade Warband Krallık Kurma Ve Derebeyi Alma konusunu işleyeceğiz, kısa bir rehber niteliğinde olan bu yazının sonunda siz de MB Warband’da krallık kurup, yeni derebeyleri alabileceksiniz.

Mount And Blade Warband Krallık Kurma

İlk olarak krallık kurmak için toprağa ihtiyacınız var, bir kale ya da şehir fethetmeniz gerekmektedir. Ama size önerim sağlıklı bir krallık için ilk olarak oyunu biraz oynamanız gerekmektedir, güzelce güçlenin ardından yoldaşlarınızdan haber yollayıp kral olacağınızı tüm Kalradya halkına duyurmanız gerekmektedir. Bunları yaptıktan sonra bir yer fethedin ama size önerim hemen bir krallığa savaş açıp hemen topraklarını fethetmeyin, hem güçsüz olursunuz çok saldırı yersiniz hem de diğer krallıklarda sizin tahtı hak etmediğinizi düşünüp size savaş açar. Benim önerim bir krallığa bağlılık yemini edin ve yavaş yavaş şehir ve kale fethetmeye başlayın. Bunu yaparken diğer derebeyleriyle yaparsanız işiniz kolay olur ve fazla zayiat vermezsiniz. En sonunda kral size fethettiğiniz yer harici bir dinar ödeyerek sizden kaleyi almamanızı rica eder siz bu sırada o teklifi kabul etmeyip topraklarınızla beraber yemininizi bozabilirsiniz. Yemininizi bozduğunuz krallık ile savaşa girersiniz ama en azından haklı olursunuz. Şimdi güçlenmek için derebeylerine ve daha fazla yer fethetmeniz gerekiyor. Şimdi ise biraz da ondan bahsedelim.

Mount And Blade Warband Yoldaş

Mount And Blade Warband Derebeyi Alma

Krallığınızı paşa paşa kurdunuz şimdi ise gelişmek, güçlenmek gerekiyor. Bunun en iyi yöntemi ise daha fazla asker için daha fazla derebeyi gerekmektedir. Bence işiniz garanti olduğu için soylu yoldaşlarınızı lord yapmanızdır. Yoldaşları lord yaptığınızda kendileri zamanla asker toplayıp kale fethetmeye başlayabilir.

Warband Wallpaper

Derebeyi Yapabileceğiniz Soylu Yoldaşlar

Arkadaşlar oyundaki tüm yoldaşları derebeyi yapabilirsiniz ama siz doğuştan şanslı olanları yaparsanız daha iyi olur.

Soylular: Alayen , Baheshtur , Firentis , Lezalit , Matheld , Rolf

Soylu Olmayanlar: Bunduk , Ymira , Nizar , Marnid , Klethi , Katrin , Jeremus , Deshavi , Borcha , Artimenner

Mount and Blade Warband

Böylece krallığınızı kurdunuz güçlendiniz artık tüm Kalradya’yı fethetmeye hazırsınız. Toplayın askerlerinizi, çağırın derebeylerinizi istediğiniz kaleyi ve şehri fethedin.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.