Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Warframe Altıncı Yılının Şerefine Ücretsiz İçerikler Dağıtıyor
Poster gg

Warframe Altıncı Yılının Şerefine Ücretsiz İçerikler Dağıtıyor

Neredeyse 50 milyon oyuncuya ulaşmış olan, 2013 yapımlı oynaması ücretsiz aksiyon bilim kurgu oyunu Warframe, bugün itibariyle altıncı yılını kutluyor. Altıncı yılını kutlayan oyun, 27 Mart’ta oyunculara birçok ücretsiz hediye verecek. Oyunculara dağıtılacak olan ücretsiz içerikler arasında Liset skini de var.

Altı yıl boyunca bazen oyuncu kaybeden, bazen de popülerliğini tekrar kazanan oyun, geliştiricileri tarafından asla yüzüstü bırakılmadı ve sürekli yeni içeriklerle zenginleştirildi. Geçtiğimiz yıl 12 milyondan fazla oyuncu kazanan Warframe, Plains of Eidolon ve Gas City gibi güncellemelerle ile hem oynanabilir bir açık dünyaya sahip olmuş, hem de daha fazla oyuncuyu bünyesine katmıştı.

6.yılına adım atan Warframe ücretsiz içerikleri oyun içerisinde birtakım fiyatlardan satın alınabiliyor. Fakat altıncı yılı şerefine bu ürünlerden bazıları bedava olabilir. Birçok çevrimiçi oyunda olduğu gibi oyun-içi kozmetik ürün satışlarına sahip. Kozmetik açısından oldukça zengin olan oyunda karakterinizin görünüşünü istediğiniz gibi değiştirebiliyor ve yeni tarzlar yaratabiliyorsunuz. Warframe’in 6.yılı kutlaması dahilinde verilecek olan hediyeler de muhtemelen kozmetik ve görünüş bazlı hediyeler olacak.

Geliştirici firma Digital Extremes, Warframe’in seyrettiği yoldan oldukça memnun. 2018 yılının Warframe için harika geçtiğini belirten yapımcılar, 2019’un da oyunun ve stüdyonun geleceği açısından çok iyi olacağını düşünüyor. Digital Extremes’in şu an üzerinde çalıştığı projeler arasında Plains of Eidolon ve Gas City Remastered sürümleri var. Bu sürümlerin yanı sıra Railjack ve The New World de güncellemelerle ile zengin tutulacak. Warframe ücretsiz içeriklerini kaçırmamak için 27 Mart’ta oyuna giriş yapmalısınız.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.