Ev / Haberler / Warframe ile Gerçekten Uzaya Gidebilirsiniz!

Warframe ile Gerçekten Uzaya Gidebilirsiniz!

Valorant names

Ücretsiz oluşu, grafik kalitesi ve kontrol mekaniklerinin akıcılığı ile dikkat çeken oyun Warframe bir şanslı kullanıcısını uzaya göndermeye hazırlanıyor! Detaylar haberimizde.

Uzayda geçen bir TPS oyunu olan Warframe son yılların en çok dikkat çeken oyunlarından biri. Tabi bu mertebeye yükselmesinde ücretsiz oluşunun payı da yok değil. Ücretsiz olmasına rağmen kaliteli grafikleri ile oyuncuyu adeta oyunun içinde hissettiren oyun bu deneyimi bir adım daha ileri taşımak istiyor. Oyunun yapımcıları tarafından düzenlenen TennoCon 2019’da katılımcılardan biri olan yapımcı firma Digital Extremes bir kullanıcıyı uzay seyahati ve 250.000 dolar ile ödüllendireceklerinin duyurusunu yaptı.

Duyuruya dair elimizde henüz kesin bilgiler olmasa da oyuna giriş yaparak ödül kazanma şansınızı arttırabileceğinizi söylemek yanlış olmaz. Gerçek bir uzay ninjası olmak için elinize geçen bu fırsatı değerlendirip değerlendirmemek tamamen size kalmış bir seçim. Detaylar için firma tarafından bir açıklama gelmesini bekleyeceğiz. Bunun haricinde oyunun sitesinde yapılan duyuru şimdilik 250.000 dolar ve uzay seyahati kazanabileceğiniz ile sınırlı.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.