Ev / Haberler / Warframe, Nintendo Switch’e Geliyor!

Warframe, Nintendo Switch’e Geliyor!

Adından fazla söz edilmese de bolca oyuncusu olan kooperatif FPS bilim kurgu oyunu Warframe, Nintendo Switch versiyonu için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Sevilen oyunun Nintendo Switch versiyonuna geçişi kendisinin güncellemeleri de önceden yayınlamak için aktif olarak kullanılan YouTube kanalından bir video ile duyuruldu. Oyunculardan gelen tepkilerin çok büyük bir kısmı ise iyi yönde, çoğu kişi Warframe’i diğer platformlarda bolca oynamasına rağmen oyunu Switch’te de oynamaya devam edeceğini belirtti. Fakat beklenenin aksine oyunun Switch’e çıkışı için tahmini bir tahmin bile verilmedi. Çapraz platform tartışmaları ise şimdiden başladı bile. Dilerseniz ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Warframe Nedir?

Oyun herkes tarafından bilinmediği için kendisinden bahsetmekte de fayda var diye düşündük. Digital Extremes tarafından 2013 Mart’ında piyasaya sürülen oyun Steam’de bedava oynanabilir halde ve kitlesi de çok büyük diyemememize rağmen hafife alınmayacak derecede fazla. Oyun için Metacritic’in puanı 71 ve oyun ayrıca birçok ödül kazanmış durumda. Warframe’deki amacımız ise yüzyıllar sonra uyanmış ırktan bireyler, Tennolar olarak arkadaşlarımızla iş birliği yapıp Grineer, Corpus ve Infected’lara karşı savaşmak. Warframe, ayrıca piyasada nadir olarak sürekli güncel tutulan oyunlardan bir tanesi, oyuna devamlı olarak gelen güncellemeler sayesinde (boş güncellemeler de değil, her seferinde yeni şeyler geliyor) eski oyuncular bile sıkılmadan yeni maceralara atılabiliyorlar.

Oyun dünyasındaki bunun gibi gelişmelerden haberdar kalmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın. Hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efrıs

Buna da bak!

Yeni Bir Yüzüklerin Efendisi Oyunu Geliyor!

Geçtiğimiz pazartesi günü Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum isimli yeni bir oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir