Ev / Haberler / Watch Dogs, UPlay’de Bir Haftalığına Bedava!
Poster gg
watch dogs

Watch Dogs, UPlay’de Bir Haftalığına Bedava!

Başarılı Watch Dogs serisinin ilk oyunu, UPlay’de bir haftalığına bedava olarak dağıtılıyor. Oyunu 7 Kasım- 13 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize bedava eklediğiniz takdirde, oyun sonsuza kadar sizde kalıyor.

watch dogs

Watch Dogs 2 ile tekrar çıkış yakalayan serinin ilk oyunu da oynanabilirliğini sürdürüyor. Grafikleri ve oynanışı henüz çağ dışı kalmamış oyun, kendine rahatça oyuncu çekebiliyor. Bunun farkında olan firma Ubisoft, oyunu bedava dağıtmaya karar verdi. Dediğimiz gibi, bir hafta içinde kütüphanenize eklerseniz oyun sonsuza kadar sizde kalıyor. Oyunu nasıl alacağınızı yazının devamında öğrenebilirsiniz, herkese iyi eğlenceler!

Nasıl alırız?

bedava watch dogs

Ubisoft’un resmi etkinlik sitesinden alabileceğiniz gibi, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz/ bilgisayarınızda olan UPlay uygulamasından da oyunu temin edebilirsiniz. Uygulamayı da siteyi de bu linkten bulabilirsiniz. Oyunu aldıktan sonra UPlay uygulamasından indirip keyfini sürebilirsiniz. İyi oyunlar!

Facebook grubumuza katılmayı ve Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.