Ev / Tanıtım Yazıları / Web Tasarım Adresiniz Nokvi
Valorant names
Web Tasarım

Web Tasarım Adresiniz Nokvi

İnternet sektörünün gelişmesiyle birlikte girişim fikirleri, bireysel ihtiyaçlar ve şirketlerin politikaları web üzerinden yürümeye başladı.

Günümüzde her ne kadar internet sitesi açmak oldukça kolay görünüyor olsa da, işin arka planında pek de öyle olmadığı oldukça kolay görülebiliyor. Özellikle işin profesyonel görünmesi, hızlı olması ve güvenilirliği açısından işi ehli ile yapan firmalarla birlikte hareket etmek fazlasıyla önemli. Fakat gerekli tavsiyeler dikkate alınmazsa işinin ehli firmaları bulmak da pek o kadar kolay olmuyor tahmin edersiniz ki? Ülkemizin büyük sorunlarından birisi burada da geçerliliğini sürdürüyor. Bu sektörde para var, hadi bu sektörde iş yapalım kafasındaki çoğu sektörün kanser hücreleri maalesef burada da mevcut ve bilgi kirliliği gibi işin güvenilirliğinin sarsılmasında da başrol bu arkadaşlar. Bu yüzden biz Oyungg olarak kendi tavsiyemiz olan firmayı okurlarımıza aktarmak istedik. Firmamızın adı Nokvi. Kendileri Web Tasarım konusunda marka haline gelmiş ve işlerindeki örneklerle de çalışma prensiplerini ortaya koyan bir firma.

Web Tasarım neden önemli?

Açıkçası cevap basit fakat biz biraz daha derin açıklayalım olur mu? Hali hazırda geç kalmış bir ülkeyiz, özellikle bu tip gelişmelerde geç kalmamızın cezasını da ülke ekonomimiz ödemekte. O yüzden bu işi yapan insanlara ve bu iş için fikirler üreten girişimcilere ülkemizde ihtiyaç oldukça büyük. Sonuçta yabancılar, sırf yabancı oldukları için büyük internet markaları geliştirmiyorlar. Bunun bir altyapısı mevcut. Bu altyapıyı destekleyen unsurlar da üretim yapan insanlar ve fikirleri ile fark yaratan insanlar. Ülkemizde iki unsur da mevcut. Fakat konuya duvar gibi bakan toplumu da eleştirmemek yanlış bir tutum olacaktır kuşkusuz. Halkımızın dünya halklarının aksine hayata bakışı modern ekonomide geride kalma sebeplerimizin başında gelmekte. “Eski köye yeni adet” deyimi dahi bu durumun hazinliğini ortaya koyuyor. Günümüz gelişim günü, stabil kalan maalesef birçok yarışı geride kapatıyor ve fark gün geçtikçe açılmaya devam ediyor.

Tüm bunlara karşın ülkemizde hala azimli insanlar yazılım ve programlama dilleri öğreniyor, mobile odaklı içerikler üretmeye çalışıyor ve dünyanın gerisinde kalmamak için elinden geleni yapıyor. Girişimciler fikirlerini dünya geneline yayabilmenin yollarını arıyor. Bu durum ile birlikte web tasarım şirketleri ile iş yaparak bazen büyük başarılar elde ediyorlar. Ülkecek bu azimli nesille hareket etmeli, yeniliklere ayak uydurmalı ve eğer gerçekten gerekiyorsa o eski köye, yeni yeni, çeşit çeşit adetleri getirerek kalkınmalıyız. Bazen gelişim ve değişim eşdeğer iki kelimedir. Bu durumun bilincinde olmak boyun borcumuz.

Yeterince fikirlerimizi belirttiğimize göre yavaş yavaş yazıyı sonlandırabiliriz. Yukarıda anlattığımız gibi, gelişim ve ülke ekonomisini kalkındaracak projeleriniz varsa meydana getirirken Nokvi ile birlikte hareket edebilirsiniz. Yazının başında da belirttiğimiz gibi, bazı işleri işin ustasına ve işin ehline yaptırmakta büyük fayda var. İnternet sektörü de bu alan ve sektörlerden birisi.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.