Ev / Haberler / WhatsApp Boomerang Güncellemesi Alacak

WhatsApp Boomerang Güncellemesi Alacak

Valorant names

Instagram’ın en popüler özelliği WhatsApp için de geliyor. Yakın zamanda WhatsApp Boomerang güncellemesini almaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatssApp Boomerang güncellemesi ile kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Instagram’ın en popüler özelliklerinden biri olan Boomerang WhatsApp bünyesinde de varlık gösterecek. Bildiğiniz gibi Boomerang sayesinde kullanıcılar kaydettikleri kısa videoları hızlandırılmış ve kendini tekrar eden bir formata sokabiliyorlar.

WhatsApp ve Instagram’ın sahibi olan Facebook’un bu popüler özelliği yalnız Instagram üzerinde kullanmak istememesi ve bünyesinde barındırdığı WhatsApp için de kullanıma açması elbette anlaşılabilir bir durum. Boomerang güncellemesinden sonra WhatsApp kullanıcıları kaydettikleri videolar üzerinde eğlenceli oynamalar yaparak kişileri ile paylaşabilecekler.

Hem anlık mesajlaşmalar esnasında, hem de durum güncellemelerinde kullanılabilecek bu yeniliğin ne zaman WhatsApp bünyesine katılacağı bilinmiyor ancak uygulama ile ilgili testler devam ediyor.
Facebook’un bünyesinde barındırdığı uygulamalar arasında böyle minik alışverişler yapması artık alışılageldik bir durum. Bakalım ileri bir tarihte WhatsApp bünyesine eklenecek bu özellik için kullanıcılardan ne gibi tepkiler gelecek?

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.