Ev / Haberler / Wild West Online Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Wild West Online Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Valorant names

Wild West Online yakın bir zamanda Steam’de çıkış yapacak. Uzun zamandır çıkmayan ve çıkamayan (Red Dead Redemption 2) oyunları alt üst edecek belki de Western oyunları piyasasını canlandıracak Wild West Online 10 Mayıs’ta Steam’de yerini alıyor.

Wild West Online ve Red Dead Redemption 2 Rekabet

Piyasada çok büyük bir Western yani kovboy oyunları eksikliği vardı ama bu sene çıkacak Red Dead Redemption 2 ve Wild West Online bu açığı kapatmak istiyor. Ancak uzun süredir çıkamayan ve sürekli ertelenen Red Dead Redemption 2 oyuncuları bir hayli sinirlendirdi. Belki de Red Dead Redemption 2‘nin uzun süredir çıkamaması Wild West Online oynanma sayısını arttıracak.

WWO Partners tarafından geliştirilen Wild West Online hem PvP (iki oyuncunun karşılıklı kapışması) hem de PvE (tek başınıza savaşma anlamına geliyor) olarak oynayabilirsiniz. Devasa bir haritada kovboyların birbirleriyle savaştığını düşünsenize sizce de proje bir alkışı hak etmiyor mu 🙂 Oyunu oynamak isteyenler geçtiğimiz kasım ayındayken “paralı erken erişim” olduğunda oynayabilirdi. Biz oyuncular Steam için de “ücretsiz erken erişim” olarak çıkmasını bekliyorduk ama Wild West Online ekibi erken erişimi es geçip oyunu 10 Mayıs tarihinde Steam’de indirilebilir hale getirecek.

Wild West Online Minimum Sistem Gereksinimleri;

  • İşlemci: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, veya daha iyisi
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 2 GB veya AMD Radeon HD 7770 2 GB
  • Boş Disk Alanı : 12 GB

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.