Ev / Wild West Online’dan Yeni Video Geldi!

Wild West Online’dan Yeni Video Geldi!

İlk Trailer’ından itibaren çok konuşuldu! Bakalım sektörde durumu ne olacak.

Wild West Online en başta RDR 2 sanılmasıyla dillere pelesenk olmuştu. Birçok medya ağı (Tabii ki biz hariç, havamız yeter.) oyunun resimlerini ve içeriklerini RDR 2 sanıp buna göre yorumlamıştı ve kendi reklamını doğal bir yol ile yapmış oldu bu sayede. Şimdi ise yeni videosunu konuşacağız!

Diğer online oyunlardan pek alışık olmadığımız bir şekilde hırsızlık gayet serbest bir halde. Tabii yakalanmazsanız. Eğer yakalanırsanız başınıza ödül koyuluyor. Anlayacağınız Av oluyorsunuz. Peki, kime karşı? Kelle avcılarına karşı! Zaten video da biraz bunun üzerine olmuş desek yalan olmaz.

Videoya bakarak oyuna eleştiri yapmamız gerekirse, grafikler gayet başarılı gözüküyor fakat oyun içi çeşitlilikler artabilir sanki. Neyse, lafı uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Dizi Önerisi: Penny Dreadful

Dizi önerisi serimizin bu yazıdaki konuğu Penny Dreadful. İzlenebilecek en kaliteli ‘atmosfer’ dizilerinden birisi olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir