Ev / Haberler / Witcher Geralt Yeni Bir Oyunda Boy Gösterecek!
Valorant names

Witcher Geralt Yeni Bir Oyunda Boy Gösterecek!

Geralt of Rivia’nın diğer oyunlarda ortaya çıkmasına artık alışmamız gerekiyor. En son Soulcalibur VI’ya oynanabilir olarak eklenen Geralt Monster Hunter World karakterlerinden biri oluyor.

Oldukça sevilen ve sürekli geliştirilen Monster Hunter World’ün en büyük yeni yıl etkinliği, Ak Kurt Geralt’ın Monster Hunter dünyasına gelmesi olacak. Geralt, Monster Hunter World dünyasında pek sorun yaşamayacaktır.

The Game Awards’da yılın en iyi RPG oyunu ödülünü alan Monster Hunter, Geralt of Rivia’yı içeriklerine dahil ederek gittikçe büyümeyi planlıyor.

Detaylara göre, Geralt’ın bu oyundaki varlığı salt kozmetik olmayacak. CD Projekt Red’in ve CAPCOM’un yapacağı işbirliği sonucunda, Geralt oynanabilir bir karakter olacak. Hatta oyuncular Witcher benzeri görevler yapacak.

Witcher severleri oldukça heyecanlandıran detaylar ise CD Projekt Red tarafından duyuruldu.

Geralt Monster Hunter World’de kendi savaş stiline, savaş büyülerine ve çeşitli canavar avcılığı ekipmanına sahip olacak.”

Geralt Monster Hunter World dünyasına bir geçitle giriyor. Fakat hikayenin geri kalanı hakkında bilgimiz yok. Geralt oldukça deneyimli bir canavar avcısı. Dolayısıyla Monster Hunster dünyasına oldukça uygun bir karakter. Oynaması da oldukça eğlenceli olacaktır.

“Kahrolası geçitler! Bir de insanlar neden bunlardan nefret ettiğimi merak eder.”

İki firmanın bir araya geldiği crossover, PlayStation 4 ve Xbox One’da 2019’un başlarında oynanabilecek. Bu birleşim PC sürümüne daha sonra gelecek.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.