Ev / Haberler / Witcher serisinin ilk oyunu bedava oldu!
Poster gg
witcher bedava oldu

Witcher serisinin ilk oyunu bedava oldu!

Efsane oyun-kitap (inşallah dizi) serisi olan The Witcher serisini ilk oyununu ücretsiz bir biçimde elde edebilirsiniz. Bu aralar bedava oyun dağıtma konusunda sevgili oyun şirketlerinin gönlü baya bir zengin anlaşılan. Yalnız bu sefer oyunu elde etmemiz Humble Bundle yada Steam sistemine göre biraz daha zahmetli. Hızlıca indirme işleminzi nasıl yapacağınızdan bahsedeyim;

Öncelikle buraya tıklayarak siteye ulaşalım. sonrasında yapacağımız işlemler için öncelikle üye girişi yapmalıyız. Eğer hesabınız varsa giriş yapalım yoksa da bir hesap açıp hızlıca devam edelim. Üye girişinin ardından “PLAY FREE” yazan yere tıklayarak indirmeye başlayalım.

ardından karşımıza şu sayfa çıkacak. bu sayfa üzerinden Download Now yazan yere tıkladıktan sonra yaklaşık 180 mb boyutundaki .exe dosyanın inmesini bekliyoruz

İndirdiğimiz dosyanın kurulumunu yapıp hesabımıza giriş yapıyoruz. Sonrasında oyunumuzu bilgisayarımıza indirip linke tıklıyoruz. Linkte karşımıza çıkan  “Subscribe & Claim” butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonrası biraz daha basit. Önümüze çıkan ilk sayfada ‘Get It Free’ yazan yere tıklayıp oyunun satışının yapıldığı sayfaya yönlendiriliyoruz.

karşımıza çıkan şu sayfadan “ADD TO CART” kısmına tıklayarak oyunu ücretsiz bir şekilde sepetimize ekliyoruz. Sonrasında sağ üst köşede bulunan sekmelere gelip “Go To Checkout” yazısına tıklıyoruz.

“Pay For Your Order” kısmına tıklayarak işlemi tamamlıyoruz.

 

Eğer yukarıdaki adımları doğru bir biçimde yaptıysanız karşınıza çıkacak şu sayfanda anlayacağınız üzere oyunu indirmek için kendi hesabınıza geri dönmek yeterli olacaktır.

Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz, daha fazla bedava oyun haberi için Instagram hesabımızı (@oyunggcom) takibe almayı unutmayın.

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

2 Yorumlar

  1. Eran "AramdaJungle" Küçük

    okur kitlemiz bedava oyunla ilgili bi yazı yazdık mı hiç acımıyor 😀 Abik neler yazdı, bu yazıyla rekorunu kırdı 😀

  2. Efsanevi oyunun tamamını oynadım. Şuanda ise god of war onun tahtını alacak gibi. Fakat PS4 olmadığı için oynayamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.