Ev / Haberler / Wolfenstein II: The New Colossus Fragmanı Yayınlandı
Valorant names

Wolfenstein II: The New Colossus Fragmanı Yayınlandı

First Person Shooter oyunları hayatımıza DOOM ve Wolfenstein ile girmişti yıllar önce. Geçtiğimiz yıllarda ise Machine Games ve Bethesda seriye Wolfenstein: The New Order ile yeniden hayat vermişti. Sonrasında 2015 yılında Wolfenstein: The Old Blood ile devam eden başarılı seri 27 Ekim’de karşımıza yeni oyunu Wolfenstein II: The New Colossus ile çıkacak.

İki oyundur macerasını takip ettiğimiz William “B.J.” Blazkowicz bu Wolfenstein II: The New Colossus‘da Amerika’daki Nazi himayesini kaldırmak uğruna savaşacak. Hikaye, oyunculara bölüm bölüm sunulacak. Oyunun en başında yapacağımız bir seçim ise oyunu ve karakterleri değiştirecek. Oyunda silah seçeneği fazla olacak ve siper alma sistemi olacak. The New Order hikayesine kaldığı yerden devam edecek olan oyun Blazkowicz’in karakter gelişimine ağırlık verecek.

27 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak olan Wolfenstein II: The New Colossus, Nintendo Switch için ise 2018 yılı içinde raflarda yerini alacak. Serinin sekizinci oyunu Wolfenstein II: The New Colossus Steam’de 266TL gibi uçuk bir fiyata sahip. Hatta eğer oyunun tüm DLC‘lerine sahip olmak istiyorsanız 339TL gibi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekecek. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri daha açıklanmadı.

Wolfenstein II: The New Colossus’u inceleyip almak isterseniz buradan mağaza sayfasına ulaşabilir, aşağıdan ise fragmanı izleyebilirsiniz.

 

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.