Ev / Haberler / World of Warcraft Legion Paketi Geldi
Poster gg

World of Warcraft Legion Paketi Geldi

WoW Legion Paketi Geldi

Dünya çapında en iyi MMO oyunu olarak adını birçok insana duyuran, yıllardır çok büyük ve kemik bir kitle tarafından tutkuyla oynanan, adına film yapılan, karakterleriyle farklı farklı onlarca oyun yapılan World of Warcraft’ın son paketi Legion geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu ve gün itibariyle kullanıcılara açıldı. Son ve diğerlerinden gayet farklı olan paket 50$ olan fiyatıyla Blizzard marketinde satın alınabiliyor.

wow legion hd

Aslında paket oyuncuların gözünde WoW’un son kozlarından birisiydi, gerek sinema, gerekse oyun sektörünün son furyası olan ‘Evreni birde kötülerin gözünden görün’ mantığı işlenmiş pakette. Belli ki firma artık kullanıcıya ne katabilir ve onları bizimle devam etmeye zorlarız mantığında ilerliyor. Tabi ilk bakış videoları, inceleme yazıları paylaşılmadıkça pakete 50$ verilir mi bilinmez ama genel olarak World of Warcraft’ı henüz oynamamış olanlarınız, bırakmış olanlarınız varsa bu pakette size bir ışık olabilir. Paketi alıp, girmiş olanlar varsa yorumlarını bizimle paylaşabilirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.