Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Yeni Bir World of Warcraft Sinematiği Yayınlandı!
Poster gg

Yeni Bir World of Warcraft Sinematiği Yayınlandı!

“Safe Haven” adında yeni bir World of Warcraft sinematiği yayınlandı. Biz Battle for Azeroth ek paketiyle Horde ve Alliance’ın amansız mücadelesine şahit olurken, Blizzard ek paketini destekleyen muazzam sinematikler ile Warcraft hikayesini zengin tutuyor.

Yeni sinematikte tanıdık bir yüz ile karşılaşıyor, Horde’un eski lideri Thrall ile yorgun asker Varok Saurfang’in sohbetini izliyoruz. Horde için yeni bir umut mu doğuyor?

Safe Haven isimli sinematikte kudretli ork lordu Varok Saurfang, Horde’a eski gücünü kazandırmak hedefiyle, tanıdık bir yüzün arayışına çıkıyor. Sylvanas’ın yönettiği savaşlar sonucunda World Tree yanmış ve Varok Saurfang, Sylvanas Windrunner’ın onursuzluğunu sorgulamıştı.

Eski asker Saurfang Horde’a hala inanıyor. Bir önceki Battle for Azeroth sinematiğinde umudunun tazelendiğini görmüştük. Saurfang, Durotan’ın oğlu ve Horde’un eski lideri Thrall’a inanıyor. Temiz ve yalnız topraklar üzerinde, kendi yuvasına çekilmiş Thrall ise belki de savaştan en uzak haliyle karşılıyor Saurfang’i.

Thrall kimsenin kurtarıcısı olmadığına inanmış durumda. Fakat Saurfang ise onun en azından Horde için dövüşeceğine inanıyor. Saurfang’in Thrall’ı ikna etme süreci de Sylvanas’ın gönderdiği suikastçıların saldırısıyla bölünüyor.

 

Suikastçılar etkisiz hale getirildikten sonra Thrall savaşmaya motive olmuş halde silahını omzuna alıyor. Saurfang’in tebessümüyle biten Safe Haven adlı sinematik, Warcraft ve Horde için bir kez daha heyecanlanmamıza sebep oluyor. Battle for Azeroth, 14 Ağustos 2018’de piyasaya sürülmüş, eski World of Warcraft oyuncularını tekrar davet etmişti.

Yakın zamanda yayınlanacak olan World of Warcraft Classic ile gözler tekrar Warcraft dünyasına çevrilecek. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.