Ev / Haberler / Xbox Tek Oyunculu Oyunlar Hakkında Açıklama Yaptı

Xbox Tek Oyunculu Oyunlar Hakkında Açıklama Yaptı

Valorant names

Tek oyunculu oyunlar özellikle son dönemde bütün oyunların çok oyunculu desteği ile çıkması sebebiyle zarar görmüş durumda. Aynı zamanda Xbox bu konuda Playstation cephesinin gerisinde kalan bir marka. Ancak bu sıkıntıların çözülmesi için çalışmaların yapıldığını yer yer görebiliyoruz. Xbox’ın en yetkili ismi Phil Spencer tarafıdan yapılan açıklamalar bunu bize açıkça gösteriyor.

Twitter üzerinden gelen “Gelecek yıllarda Xbox için daha fazla tek oyunculu oyun görecek miyiz?” sorusunu yanıtlayan Spencer tek oyunculu oyun seven kitleyi oldukça sevindirdi. Bu kadar yetkili bir isimden gelen doğrulama ile tek oyunculu oyun türünde büyük atı

Daha çok tek oyunculu oyun göreceğimizi doğrulayan Spencer, Xbox Game Studios‘a yapılan eklemelerle birlikte daha güçlü tek oyunculu oyunlar yapabilecek takımları olduğunu ve bu yönde devam etmek istediklerini belirtti.

xbox exclusive oyunları

Bu açıklama gelecekte yeni oyun serileri göreceğimiz işareti olabileceği gibi Xbox‘ın halihazırda var olan Gears of War, Halo gibi markalarının devam edeceğinin de bir göstergesi olabilir. Henüz bu konuda kesin bir açıklamaya sahip değiliz. Ancak ne olursa olsun tek oyunculu oyun türünü sevenlerin yakın gelecekte yüzlerinin güleceğini söyleyebiliriz. Bu kadar yetkili bir isimden gelen doğrulama bu türde büyük atılımlar yaratabilir. Bu konudaki gelişmeler hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız

Oyun, sinema teknoloji ve espor ile ilgili en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.