Ev / Tavsiyeler / Yabancı Dizi Önerisi – The Gifted #1
Poster gg

Yabancı Dizi Önerisi – The Gifted #1

Merhaba Oyungg ailesi, bugün sizlere The Gifted dizisini tanıtacağım. İyi okumalar.

Her ne kadar oyun sitesi olsak da, sitemiz de her türlü paylaşımı bulabilirsiniz. Bugün ise size yeni bir serimiz olan, yabancı dizi önerisi yapacağım.

Size kısaca The Gifted‘dan bahsedeyim, Marvel‘in, X-Men çizgi roman serisine dayanan Fox‘un yeni bilim kurgu ve macera dizisidir. Amerikalı senarist, yapımcı ve yönetmen olan Matt Nix tarafından yayımlanan dizinin şuana kadar sadece bir adet bölüm yayımlandı. Yani dizi daha çok taze hemen başlamanızı öneririm.

Şimdi de dizinin biraz da senaryosundan bahsedelim. Dizi de bol bol mutant göreceksiniz, dizimiz Amerika‘da mutantlardan nefret edilen bir dünya’da geçiyor. mutantlar bu durumdan sıkılıp kendilerine insanlarla barış içinde yaşamak için kendilerine bir örgüt kuruyorlar. İki sıradan ebeveyn çocuklarının mutant olduğunu keşfedince hükümetten kaçırmak için birçok yol deniyor. İki çocuk mutant ise hayatta kalmak için yer altı örgütüne katılıyor.

Dizide X-Men sözcüğünü bol bol duyuyoruz. Kısacası bu örgüt X-Men‘den sonra ki mutantları, bir araya toplamaya çalışıyor ve insanlığa karşı savaşıyorlar. diziden spoiler vermeden anlatmak zor oluyor ama filmin mükemmel olduğunu anlamışsınızdır sanırım.

Şimdi ise dizide oynayan oyunculara geçebiliriz. Baş rolde, Jamie Chung, Sean Teale, Natalie Alyn Lind, Percy Hynes-White gibi karakterler yer alıyor.

Sanırım bu kadar bilgi filmi izlemeniz için size yeterlidir. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Marvel’in resmi Youtube kanalından paylaşılan Trailer ;

Facebook grubumuza katılmayı unutmayın ? Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İyi Oyunlar Oyungg ailesi!

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.