Ev / Haberler / Yeni Battlefield Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni Battlefield Oyununun Çıkış Tarihi Açıklandı

Valorant names

Oyuncular tarafından pek sevilmese de Triple A yayıncılığında sektör büyüklerinden olan EA, 2018’de çıkaracağı oyunlarla ilgi ve yakın zamanda çıkması beklenen oyunlarla ilgili çok önemli bilgileri biz oyunculara sundu. Bu önemli bilgiler arasında yeni Battlefield oyununun çıkış tarihi de yer alıyor.

Battlefield 1

Battlefield serisi 1.Dünya savaşı temalı Battlefield 1 ile oyuncuların ilgisini tekrar üzerine çekmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz aylarda yeni Battlefield oyununun Bad Company 3 olacağı hakkında dedikodular piyasayı meşgul etmişti. Electronic Arts yaptığı açıklamada yeni Battlefield oyunun hangi dönemde geçeceği hakkında bilgi vermese de, oyunun çıkış tarihini açıkladı. Yeni Battlefield oyunu Ekim ayında görücüye çıkacak. Bu bilgi dışında henüz herhangi bir detay paylaşılmadı.

ANTHEM

Anthem Erteleniyor!

Electronic Arts, Battlefield dışında Anthem‘in çıkış tarihinin ertelenebileceği hakkında çıkan söylentileri doğruladı! BioWare tarafından geliştirilen oyun 2019’un ilk çeyreğinde çıkacak. Bu aksamanın temel sebebi Battlefield‘in de Ekim ayında çıkacak olması. Anthem‘in satışlarının etkilenmemesi açısından oldukça gerekli bir erteleme olsa da pek çok oyuncuyu üzmüş durumda. EA bu durumu Titanfall 2’de yaşamıştı. 2016’nın en iyilerinden olabilecek oyunu Battlefield 1 ile yakın bir zamanda çıkararak oldukça büyük bir potansiyeli harcamıştı.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.