Ev / Haberler / Yeni Bir Diablo Oyunu Yolda: Diablo İmmortal!
Poster gg
diablo immortal

Yeni Bir Diablo Oyunu Yolda: Diablo İmmortal!

Oyun dünyasının şüphesiz en başarılı yapımlarından olan Diablo cephesinden hayranlarını sevindirecek gelişmeler var. Yeni bir Diablo oyunu yolda, ancak beklemediğimiz bir biçimde. Detaylar haberimizde.

Hayranlarının uzun yıllardır bir ses beklediği efsane seri Diablo’dan güzel haberler var. Blizzard gibi neredeyse efsaneleşmiş bir firmadan çıkan başarılı yapım 6 yılın ardından sessizliğini bozdu. Blizzard’ın her yıl düzenlediği oyun fuarı BlizzCon’da yeni bir Diablo oyunu görebileceğimize dair söylentiler zaten ortalıkta dolanıyordu. Söylentilerin altı boş çıkmadı ve Blizzard karşımıa yeni bir Diablo oyunu ile çıktı. Karşınızda Diablo İmmortal!

Ufak Bir Hayal Kırıklığı

Oyuncuları heyecanlandıran haber kimileri için ufak bir hayal kırıklığı da yarattı. Çünkü duyurusu yapılan yeni oyun yalnızca mobil platformlarda oynanabilecek olan bir mobil oyun. Serinin sıkı hayranları tarafından kızgınlıkla karşılanmış olsa da oyunu merakla bekleyen bir kitlenin olduğu da bir gerçek. Diablo gibi oyun dünyasında efsaneleşmiş bir serinin mobil platform macerası nasıl sonuçlanacak hep birlikte göreceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Pc oyuncularıyla alıp veremedikleri ne bu yapımcıların anlamış değilim oyunlar ya xbox a ya ps e geliyor. Bir de mobil çıktı şimdi de… Bir zamanların efsanesini de berbat edecekler gibime geliyor

    R.I.P. Diablo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.