Ev / Haberler / Yeni Bir Resident Evil Test Aşamasında Olabilir!
Poster gg
Resident Evil

Yeni Bir Resident Evil Test Aşamasında Olabilir!

Devil May Cry, Dead Rising gibi bilindik isimlerin geliştiricisi Capcom Division 1 yeni bir Resident Evil ile geliyor olabilir. Geliştirici, email yoluyla ulaştığı Resident Evil Temsilcileri’ne (serinin hayranlarından oluşan bir topluluk) üzerinde çalıştıkları oyunun testi için gönüllü aradıklarını belirtti.

Biohaze üzerinde bulunan email Japonca yazılmış olsa da İngilizce bir çeviri de bulunmakta.

Bütün RE Temsilcilerine,

Resident Evil serisine olan iltimasınız için teşekkürler.

Bugün sizlere, geliştirme aşamasındaki oyunumuzu test edecek kişiler aradığımızı bildiriyoruz.

Geliştirmemizdeki bütün Temsilci’lerin geri bildirimleriyle ilgileniyoruz, bu sebeple lütfen aşağıdaki detayları okuyun ve eğer katılmak istiyorsanız Giriş butonuna tıklayın.

Bu email üzerinde oyunla ilgili herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da sadece RE Temsilcilerine özel olarak gönderildiğinden bazı tahminler yapmak mümkün. Kısa süre önce duyurulan ama hakkında detay verilmeyen RE 8‘i, veya RE 2 remake‘inin başarısından sonra RE 3 remake‘ini yepyeni oynanış ve grafiklerle görebiliriz.

Resident Evil

Buradan Resident Evil 2 Remake incelememize ulaşabilirsiniz.

Stüdyonun kısa süre önce yaptığı “Sayıları veya çıkacakları platform hakkında herhangi bir yorum yapamasak da, RE Engine ile geliştirmekle olduğumuz birçok oyun var.” açıklamasındaki oyunlardan biri RE, ya da bu ‘test edilecek’ oyun olabilir mi, bilemiyoruz. Ama emailin hedef kitlesini, Capcom‘un RE serisini bir süre daha devam ettireceğini ve Haziran ayında Tokyo’da düzenlenen RE Temsilci toplantısını düşünürsek yeni bir Resident Evil oyunu görmek mümkün.

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.