Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Yeni Bir Serious Sam Oyunu Geliyor!

Yeni Bir Serious Sam Oyunu Geliyor!

Poster gg

Serinin hayranları müjde! Kendine has mizah anlayışı ile gönüllerimizde ayrı bir yeri olan Serious Sam yeni oyunu ile geri dönüyor! Tüm detaylar haberimizde.

Serious Sam çoğu oyuncunun çocukluklarında izler bırakmış efsane bir seridir desek yalan söylemiş olmayız. Geliştirici ekip tarafından Hırvatistan’da düzenlenen bir konferansta verilen müjdeli haber başta bu oyuncular olmak üzere serinin tüm takipçilerini oldukça sevindirecek. Croteam’den gelen açıklamaya göre Serious Sam 4. oyunu ile geri dönüyor! Serious Sam 4: Planet Badass ismini taşıyacak oyuna dair daha detaylı bilgiyi Haziran ayında düzenlenecek olan E3 fuarında alacağız.

İşte Özlediğimiz Sam

Oyun için bir de kısa video yayınlanmış durumda. Videoda motoru üzerinde yol alan karakterimizi elinde shotgun ile yaratık avlarken görüyoruz. Bu kısacık video ile Sam’e karşı olan özlemimizi bir parça dindiren Croteam, bizi oyun için gelecek yeni bilgiler için de heyecanlandırmış durumda.

Serious Sam 4

Serious Sam gibi köklü ve kendine has bir mizah anlayışına sahip olan bir serinin yeni oyun ile karşımıza çıkacak olması elbette güzel bir haber ancak oyun hakkında bir miktar endişemiz de yok değil. Serious Sam 3 ile oyuncular arasında bir hayal kırıklığı yaratan Croteam umarız bu oyun ile beklentilerimizi karşılayarak bizlere alıştığımız Serious Sam havasını yaşatacak bir oyun sunar. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri oyun hakkında yayınlanan kısa video ile baş başa bırakalım.

Sizler video hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni oyunu ile özlediğimiz Serious Sam geri dönecek mi? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.