Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Yeni Call of Duty Oyunu Haziranda Duyurulabilir
Poster gg

Yeni Call of Duty Oyunu Haziranda Duyurulabilir

Geliştirici firma Activision tarafından düzenlenen mali bir toplantı sırasında ünlü oyun serisi Call of Duty hakkında çok önemli bir detay netliğe kavuştu. Yeni oyunun bu yılın ikinci çeyreğinde açıklanacağına kesin gözüyle bakmak mümkün diyebiliriz.

Call of Duty

Yeni Call of Duty İçin Kesin Tarih Var Mı?

2019′ un ikinci çeyreği tam olarak 30 Haziran tarihinde sona eriyor olacak. Dünya gündemini çok yakından ilgilendiren etkinlik E3 ise 11 Haziran’da başlayıp 14 Haziran’da sona eriyor. Yeni oyunun da bu fuar kapsamında duyurulması oldukça muhtemel. Ancak geçen yıl olduğu gibi bağımsız özel bir etkinlik düzenlenebilir ve Black Ops 4 gibi erken duyuru veya tanıtım yapılabilir. Anlaşılacağı üzere ortada kesin bir tarih yok, zamanla detayların netleşeceğini bekliyoruz.

Oyunun içeriğine dair ise şimdilik hiçbir bilgi verilmedi fakat teoriler daha önceden üretmeye başlanılmıştı bile. Bildiğiniz gibi seri 2014 yılında Advanced Warfare ile bilim-kurgu temasıyla karşımıza çıktı. Bir süre böyle devam ettikten sonra 2017 yılında WWII ile 2. Dünya Savaşı konu edinildi ve Black Ops 4 ile bir kez daha temasal değişiklik görüldü. Sıradaki oyunun ise günümüze daha yakın görülen Modern Warfare tarzında olması öngörülüyor. Bu gibi detayların da ilerleyen zamanlarda netleşmesini umuyoruz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir Yorum

  1. MW4 hasretindeyiz biz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.