Ev / Haberler / Yeni Diablo Oyunu Ve Yapımcı Ekipte Bulunma Şansı!
Valorant names

Yeni Diablo Oyunu Ve Yapımcı Ekipte Bulunma Şansı!

Evet, doğru duydunuz! Yeni Diablo oyunu yolda! Blizzard yeni oyunun yapım aşamasına girdiğini açıkladı. Fakat yeni oyunun serinin devamı mı olması, yoksa bağımsız veya yeni serinin ilk oyunu şeklinde oyunculara sunulacak olması hakkında hiçbir bilgi yok.

Diablo IV

Fakat işin ilginç kısmı Blizzard’ın bunu açıklama şekli. Şöyle ki, Blizzard direkt yeni oyunun çıkacağını açıklamak yerine farklı bir duyuruda bulundu ve bu duyuruya göre şirket “Diablo’nun gotik ve karanlık dünyasında çalışmaya, yeni oyunlar yaratmaya, milyonlarca canavar öldürüp ganimet toplamaya hevesli” ekip arıyor! Eğer siz de kendi becerilerinize güveniyorsanız ve elinizde sanal 2D ve 3D çizimleriniz varsa, bu sizin için kaçınılmaz bir fırsat olabilir. Yalnız önceden uyarayım: 3 yıllık model ve dünya kurma tecrübesi olan kişiler tercih ediliyor.  Yine de becerinizin yüksek olduğunu düşünüyorsanız eğer, şansınızı denemekten zarar gelmez.

Blizzard’a iş başvurusunda bulunmak için buraya, iş ve kriterler hakkında daha geniş bilgi edinmek için ise buraya tıklayınız.

Başvuru yapan herkese ekibimiz adından bol şans! Kim bilir, belki de yeni Diablo oyununun yapımcı ekibinde sizin de adınızı görürüz!

Hakkında Tahir Dövtelabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.