Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Yeni Kingsman Filminin Fragmanı Yayınlandı

Yeni Kingsman Filminin Fragmanı Yayınlandı

Poster gg

Önceki iki filmiyle kendine özgü bir dünya yaratan ve türün diğer yapımlarına nazaran daha farklı bir anlatım sunan Kingsman serisinin yeni filminin fragmanı yayınlandı.

Yarattığı farklı havayla ve klişe kavramını farklı yorumlayarak da güzel yapımların ortaya çıkabileceğinin bir kanıtı olan Kingsman serisin yeni filmi, 1. Dünya Savaşı sırasında geçecek ve fragmandan çıkardığımız kadarıyla savaşa da yoğunlaşacak. Fragmanda serinin kendisine özgü havasını koruduğunu ve aksiyonun gene tavan yapacağını anlayabiliyoruz. Önceki filmlerinde aksiyon ve dövüş sahneleri ile göz dolduran seri, yeni yapımıyla bizi hayal kırıklığına uğratmayacak gibi duruyor. Yapım bizi, çıkmış filmlerin öncesine götürecek ve yepyeni karakterlerle tanıştıracak. Önceki filmlerdeki mizah anlayışının ve göndermelerin bu yeni hikaye ve karakterlerle harmanlanacağını düşünürsek, elimizde oldukça sağlam bir film olacak demektir.

14 Şubat 2020’de çıkacak olan filmin başrollerini Ralph Fiennes ve Harris Dickinson yer alırken, Aaron Taylor Johnson ve Djimon Hounsou gibi önemli isimleri de göreceğiz. Filmin fragmanını ise aşağıya bıraktığımız linkten izleyebilirsiniz.

Oyun ve sinema dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.