Ev / Haberler / Yeni Korku Oyunu Blair Witch E3 2019’da Duyuruldu

Yeni Korku Oyunu Blair Witch E3 2019’da Duyuruldu

Poster gg

Sony’nin E3 2019’a katılmayacağını duyurduğundan beri bu senenin favorisi olan Microsoft konferansı tüm hızıyla devam ediyor. 14’ü exclusive 60 oyunun duyurulacağı konferansın en dikkat çekecek ve konuşulacak oyunlarından biri şüphesiz yeni duyurulan Blair Witch olacak. 

Fragmanda Dikkatimizi Çekenler

Fragmanda görüldüğü üzere oyun karanlık ve kasvetli bir ormanda geçiyor. Elinde kamerası ve el feneri ile ana karakterimiz korkunç yaratıklardan kaçıyor. Ayrıca oyunda sadık bir dosta sahibiz. Oyunda bu korkunç ve zorlu maceraya köpeğimiz ile çıkacağız. Oyunun 1986 yılının Eylül ayında geçtiğini de söylemeden geçmeyelim.

Yeni Korku Oyunu Blair Witch E3 2019'da Duyuruldu

Blair Witch Bir Film Uyarlaması

Blair Witch 1999 yapımı ve aynı adı taşıyan filmden uyarlama. 1999 yılında çıkan filmin bir de 2016 yılında çıkan versiyonu var fakat film pek iyi eleştiriler almamış. Oyunun da kaderi aynı mı olacak göreceğiz.

30 Ağustos 2019’da Çıkıyor

Oyunun çıkış tarihi de fragman ile birlikte duyuruldu. Oyunumuz 30 Ağustos 2019 tarihinde XBOX One ve PC platformları için çıkış yapacak.

E3 2019 Microsoft konferansında yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun dünyasında gerçekleşen tüm olaylardan anında haberdar olmak için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.