Ev / Haberler / Yeni Overwatch Etkinliği ”Insurrection” Sızdırıldı!
Poster gg

Yeni Overwatch Etkinliği ”Insurrection” Sızdırıldı!

Overwatch’ın yeni çıkaracak olduğu etkinlik ”Insurrection” ‘ın videosu Fransa’da sızdırıldı.

Overwatch tarihindeki önemli bir anı tekrar yaşatıyoruz. Arkadaşlarınla birlikte oyna ve Tracer’ın ayaklanmasında ona destek ol!

Bu etkinlikte oyuna yeni bir oyun modu ve yeni kostümler eklenecek. Etkinlikte, Overwatch’un eski timinin faaliyetleri vurgulanacak – bu yüzden heroların eski hallerinin skinleri de çıkacak ve PvE bir oyun modu bizi bekliyor olacak.

Oyun modunda ise ve King’s Row haritasının gündüz versiyonunda Tracer, Reinhardt, Mercy ve Torbjörn karakterleriyle oynayabileceğiz. Oyun modu eski ”Junkenstein’s Revenge” moduna ve Team Fortress 2’deki ”Mann vs Machine” moduna benziyor. Bu dört karakterle King’s Row’da Omnic istilasına karşı mücadele edeceğiz. İnsanlar karakterleri oynayacak, Omnicler ise botlar olacak. Yani dalga dalga gelen robotlara karşı dört karakterle savaşacağız.

Sızdırılan videodaki bilgilere göre etkinlik bugün/yarın başlayacak ve 1 Mayıs’a kadar sürecek. Videoda McCree, Widowmaker, Genji, Mercy, Torbjorn ve Orisa için yeni kostümler de görünüyor. Ayrıca Zarya, Winston, Bastion ve Törbjorn için yeni eşyalar gelecek gibi.

Alttan sızan fotoğrafları görebilirsiniz ve videoyu izleyebilirsiniz.

Sızdırılan yeni Tracer kostümü
Sızdırılan yeni Torbjörn kostümü
Sızdırılan yeni Genji kostümü
Sızdırılan yeni McCree kostümü

 

Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

 

Bilgiler resmi değildir, sızdırılan bilgiler olduğu için hata olabilir. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın 🙂

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.