Ev / Haberler / Yeni Samsung Galaxy Note 10 Tanıtıldı

Yeni Samsung Galaxy Note 10 Tanıtıldı

Valorant names

Samsung dün akşam saatlerinde yeni amiral gemisi olacak Galaxy Note10 ile adeta şov yaptı! Detaylar haberimizde.

Özellikle ürettiği mobil cihazlar ile teknoloji dünyasında adından sıkça söz ettiren Samsung dün akşam saatlerinde en yeni özellikler ile donatılmış Galaxy Note10 ile izleyenlerin aklını başından aldı. Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ ürünlerinin tanıtıldığı geceden en akılda kalan özellik ise yeni S Pen oldu.

Galaxy Note10 ile birlikte gelen geliştirilmiş yeni S Pen adeta bir sihirli değnek vazifesi görecek! Birçok gelişmiş özelliği bulunan yeni S Pen başta olmak üzere Galaxy Note10 ve Galaxy Note 10+’ın tüm özelliklerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Galaxy Note 10 Ülkemizde Ne Kadar Olacak?

Ülkemizde bu teknoloji harikasının fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten. Note10 için 9.899 TL, Note 10+ için ise 11.399 TL gibi bir rakamı gözden çıkartmanız gerekecek. Bu iki cihaz için ülkemizde satışa sunulacak renkler ise Ay Tozu Mavisi, Fildişi Beyazı ve Duman Siyahı. 21 Ağustos tarihinden itibaren ülkemizde satışta olacak telefonlar için ön siparişler ise başlamış durumda.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.