Ev / Haberler / Yeni Total War Oyunu: Three Kingdoms Duyuruldu!

Yeni Total War Oyunu: Three Kingdoms Duyuruldu!

Poster gg

Sega, Yeni Total War oyunu Three Kingdoms’u duyurdu. Warhammer’den sonra tarihsel olaylara geri dönen Creative Assembly, bu sefer oyuncuların karşısına serisinin yeni oyunu Three Kingdoms ile çıkacak.

Warhammer ile Creative Assembly başarı yakalasa da, pek çok Total War oyuncusunun tepkisini çeken firma oyuncuların isyan çığlığını duymuş görünüyor.

Oyun hakkında gelen ilk bilgi oyunun Milattan Sonra 190’da geçeceği. İşte oyunun Steam açıklaması:

“Yıl MS 190. Çin kargaşa içinde.
Han Hanedanlığı, çocuk imparatorun karşısında parçalanıp dağılıyor. Ancak, sembolik bir lider olan bu çocuk, tiran cenk beyi Dong Zhuo’nun kuklasından başka bir şey değil. Zalim ve baskıcı bu rejimde Dong Zhuo güç kazanmaya devam ederken, imparatorluk ise kargaşaya sürükleniyor.
Fakat umutlar henüz tükenmedi.
Zorbalığın karşısında kardeşlik yemini etmiş üç kahraman, yaklaşmakta olan duruşmalar için destek toplar. Bu davranışlarından örnek alan ve fırsattan istifade eden Çin’in önde gelen ailelerinin cenk beyleri, Dong Zhuo’nun acımasız hükmüne son vermek için kırılgan bir koalisyon kurar. Tiranın karşısında zafere ulaşabilecekler mi? Yoksa şahsi hırsları, zaten sallanmakta olan ittifaklarını parçalayıp onları üstünlük yarışına mi sokacak?
Ortaklıklar ateş püskürüyor. Bağlılıklar taraf değiştiriyor. İhtilaf yangını yeni fırsatlar doğuruyor. Kesin olan tek bir şey var: Çin’in geleceğini kendi şampiyonları şekillendirecek.”

Serinin yeni oyununun çıkış tarihi henüz belli değil ancak 2018‘in son çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. İyi oyunlar!

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.