Ev / Haberler / Yeni Türk Yapımı Gizlilik Oyunu Agent Rick!

Yeni Türk Yapımı Gizlilik Oyunu Agent Rick!

Poster gg

Türkiye’deki oyun pazarı gittikçe büyüyüp gelişiyor, aynı zamanda Türk oyun geliştiricileri farklı ve kaliteli yapımlarla karşımıza çıkabiliyor. Son yıllarda özellikle korku temalı ve mobil platform oyunlarında iyi veya kötü pek çok oyunla karşımıza çıkan yerli yapımcılar bu sefer pek el atmadığı gizlilik temasında şansını deneyecek. İşte karşınızda Agent Rick!

Nedir bu Agent Rick?

Last Coin Games’in yaptığı ve Metal Gear Solid, Splinter Cell gibi oyunların havasını taşıyan TPS oyunu Agent Rick’te amaç düşmanlarımızı sessizce etkisiz hale getirmek. İster silah kullanacak, ister yumruklarınızı konuşturacak, ister hedefimizin arkasından yaklaşıp boğarak alt edebileceğiz. Siper sistemini temel alan gizlilik sistemi ilk çıkan MGS oyunlarına bir hayli benzeyen oyun, oynayan oyunculara da nostalji hissi verecek.

Bir gizlilik oyununda en önemli hususlar mekan tasarımları ve yapay zekadır, bunların ne kadar güzel olacağını oyun çıktığında hep birlikte göreceğiz. Last Coin Games’in YouTube kanalında yayınlanan teaserda animasyonlar, siper sistemi ve mekan tasarımlarına yer verildi. Teaserı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Instagram sayfamızı da takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Hakkında Sizden Gelenler

5 Yorumlar

 1. Dursun akıncı

  Açıkçası ben beğenmedim grafikler çağdışı ve saçma oynanacak gibi durmuyor ya:(

  • Lütfen artık her şeye olumsuz yönden bakmaktan vazgeçelim. Türkiye de oyun yapımcılığı başka ülkelerdeki gibi gelişmiş olmadığını biliyoruz. Her yapılan -kötü de olsa – yeni örneği bir başarı olarak görürsek eğer daha da ilerleriz. Ama böyle karalarsak hiç bir yere gelemeyiz. Saygılar.

 2. Kadir Cantaş

  Farklı türlerin denenmesi güzel bir şey. İsmini pek beğenmedim oyunun ama gizlilik oyunu çıkartmamız bence olumlu bir gelişme.

 3. Deniz Itır Okutan

  Madem Türk oyunu ismi neden Türkçe değil diye düşündüm. Sonra fark ettim ki ismi ”Ajan Ahmet” olan bir oyunu ben de oynamazdım. 😀

 4. Grafikler çok kötü ve animasyonlarda aynı şekilde kötü üzüldüm bu oyuna zaman ayırmalarına. UE4 ile yapıldiğını şimdiden sezebiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.