Ev / Haberler / Yerli Labirent Bulmaca Oyunu iMaze Akıllı Telefonlarda

Yerli Labirent Bulmaca Oyunu iMaze Akıllı Telefonlarda

Valorant names

Ülkemizde oyun geliştiricileri hız kesmeden üretim yapmaya devam ediyor. Tabii Oyungg’ye ulaştırılan oyunları da sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. Bugünkü durağımız iMaze

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bize ulaştırılan oyunların neredeyse hepsini takipçilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Eğer sizlerin de bir oyun çalışması varsa bize ulaştırın mutlaka, belki bir faydamız dokunur. Sektörün gelişmesinde, oyunlarınızın ilgi görmesinde medyanın etkisini küçümsemeyin lütfen.

Nedir bu iMaze?

Oyun bir Labirent puzzle oyunu, bu mantıkta oyunlarla çokça karşılaştığımız için belirli farklılıkları olmalı değil mi? Evet, arkadaşlar bu konu üzerine de çalışmış. Oyunda her labirent sistem tarafından oluşturuluyor ve zorluk seviyenize göre karşınıza sunuluyor. Böylece her defasında farklı bir labiretle karşılaşıyor ve onu geçmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda bir de multiplayer özelliği var, rakiplerinizi yenerek skor kazanıyor ve dünya genelinde oluşturulan listede yukarılara tırmanmaya çalışıyorsunuz.

Kim tarafından yapıldı?

Oyun Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Umut Bayır ve tasarımcı arkadaşı tarafından yapıldı. Bu açıdan kendilerine seçtikleri isim ise Bay Gamer olmuş. Ona ve gelecekte yapacağı projelere destek olmak için iMaze’i indirebilir ve yayıncıyı takip edebilirsiniz.

Oyunu İndirmek

Oyun Play Store ve AppStore üzerinden yayınlanmış. Uygulamayı Android kullanıcıları buradan, IOS kullanıcıları ise buradan indirebilirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir Yorum

  1. Biraz önce indirdim gayet güzel saran bir oyun. Başarılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.