Ev / Haberler / Yerli Oyun Taptap Kidnap Akıllı Telefonlarınızda!
Valorant names

Yerli Oyun Taptap Kidnap Akıllı Telefonlarınızda!

Yerli Oyun Taptap Kidnap Akıllı Telefonlarınızda!taptap kidnap 2

Bildiğiniz gibi yerli oyunları ve oyun yapımcılarını her zaman desteklemeye çalışıyoruz. Taptap Kidnap yerli ve bir o kadar da güzel bir yapım, oyunda kullanılan her şeyin özgün ve orjinal olması da fazlasıyla teşvik edici. Birçok telefon oyununu zaman öldürmek için oynuyoruz ve sıkılınca da siliyoruz, Türkiye’den çıkmış bir oyun bu dürtüyü mutlaka biraz daha bastıracaktır.

Oyundan bahsetmek gerekirse eğer; uzaylıların kaçırmakta olduğu insanları kurtarıp saldıranların attıkları bombaları düşmeden önce durdurmak gerekiyor. Puan tabloları ve sıralamaya bakacak olursak yükselmenin zor olduğunu ve uğraşmak gerektiğini söylemek zor olmasa gerek.

Oyunun yapımını ise Fractal Void Games isimli takım üstlenmiş. PR ve tanıtımı gibi konularla da ilgilenen Ahmet Bey gerçekten oyunculuğun ehli birisi ve oynayanları nasıl eğlendireceklerini bildikleri çok açık. Onlara destek olmak için oyunu indirebilir ve eğer beğenirseniz birkaç arkadaşınıza da tavsiye edebilirsiniz.

Ekibe video oyunları geliştirme hayatlarında başarılar diliyoruz. Umarız yeni yapımlarla görme fırsatımız olur. Oyunun tanıtım videosu ve indirme linki aşağıda yer alıyor.

Android Kullanıcıları için: TIKLA

IOS Kullanıcıları için: TIKLA

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.