Ev / Haberler / Youtube Binasına Saldıran Yeşil Nasim Çıktı
Valorant names

Youtube Binasına Saldıran Yeşil Nasim Çıktı

Birçoğumuzun hayatına Yorekok ile birlikte giren ve Absürt mü yoksa sorunları mı var anlayamadığımız Yeşil Nasim, iş hayatında zorlu geçen bir sürecin ardından Youtube binasına saldırdı.

Youtube 2010 senesinden beri aktif olarak bulunan ve platform üzerinde birçok içerik yayınlayan Yeşil, en sonunda geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Fakat 2016 yılı itibariyle Youtube’un yeni algoritmalarında gerilere düştü ve en sonunda izlenmemeye başladı. Yeşil bu konuyla alakalı kendi internet sitesinde birçok fotoğraf ve video paylaşarak Youtube’un onun kanallarını filtrelediğini ve izlenmelerin önüne geçtiğini belirtmişti. Tüm bu olayların ardından da çözümü Youtube binasında saldırı gerçekleştirmekte bulmuş olsa gerek. Üzücü doğrusu.

Saldırı nasıl gerçekleşti

Yeşil Nasim, Youtube’un Amerika’nın California eyaletinde bulunan Youtube binasına silahlı bir şekilde saldırıyor. Yapılan bu saldırıda 3 kişi yaralanıyor ve Yeşil Nasim ise kaldırıldığı hastahanede yaşamını kaybediyor. Saldırının kapı korumalarına doğru yapıldığı da duyabildiğimiz bilgiler arasında. Ayrıca Amerikan sitelerinden öğrendiğimiz kadarıyla saldırının yapılmasındaki baş etken ‘Aile içi sorunlar’ olarak gösteriliyor. Yine de bu sorunların Youtube filtrelemelerinden ve ekonomik sebeplerden kaynakladığını görmek zor değil. Saldırıyla ilgili bulabildiğimiz videoyu buraya bırakıyoruz.

Yeşil Nasim’i Nasıl Tanımıştık?

Yorekok‘un çok hızlı yükseldiği ve birçok sorunlarla karşılaştığı ilk aylarında Yeşil Nasim ile ilgili bir video çekmişti. Diğer birçok Youtube Kanal sahibi Yorekok kendilerini eleştirdiği zaman telif yağmuruna tutarken Yeşil Nasim bu harekete karşılık teşekkür ederek gönlümüze taht kurmuştu. O videoyu da hemen aşağıya bırakıyorum. Duygulanan çıksın arkadaşlar site kasıyor.

İnsanların iş stresi ve ekonomik sorunlardan dolayı böyle durumlarda bulunuyor olması gerçekten üzücü. Youtube Yeşil Nasim’in kanalını da kapatmış, kadının güzel hatıralar bırakmasına dahi izin vermedikleri için kınıyoruz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

2 Yorumlar

  1. Kesinlikle çok üzücü bir olay. Yeşil nasim’i uzun zamandır takip ediyordum. Kendi halinde sayko imajı ve absürd videolarıyla veganlık ve hayvan haklarını savunuyordu. İdeolojik olaraktanaslınfa düşündürücü ve kesinlikle orjinal şeyley üretiyordu.
    Gerçekleştirdiği saldırının haklılığı tartışılabilir. Ama youtube un ondan kalan anıların ve onu takip eden insanları hiçe sayarak tüm sosyal medya paylaşımlarını kaldırması yasaklaması asla kabul edilemez. İnsanları hayvanları vahşice öldüren işkence eden bir çok kişinin sosyal medyada videoları fotoğrafları mevcutken yeşil nasime yapılan şeyde tıpkı onun düşündüğü gibi ayrımcılıktır.

  2. Eran "AramdaJungle" Küçük

    Haklısın Pluto, anı silmek işlenen suçla alakalı olmamalı. O zaman kimse Adolf Hitler hakkında video çekmesin. Maalesef Yeşil Nasim suç işledi ve aramızdan ayrıldı, fakat doğrusuyla yanlışıyla onu hayatlarımızdan çıkartmak kimsenin haddine olmamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.