Ev / Haberler / Youtube ‘Sıradaki Video’ İçin Değişiklik Yaptı
Poster gg

Youtube ‘Sıradaki Video’ İçin Değişiklik Yaptı

Youtube kendinde radikal değişiklikler yapmayı seven büyük internet siteleri arasında. Yeni hedefi ise ‘Sıradaki Video’ içeriğini yeniden şekillendirmek.

Biz eski ve yeni tasarımı ekleyerek değişiklikleri anlatacağız. Eğer bu yeni güncelleme henüz sizin cihazınıza gelmediyse bir sonraki güncellemeyi bekleyebilir ya da manuel olarak değişiklik yapabilirsiniz. Eski versiyonda gelecek video ile ilgili isminden başka bir veriye sahip değildik, yeni versiyon ise bize gelecek olan video ile ilgili daha çok bilgi vermeyi amaçlıyor. Tasarımda ise daha yuvarlak olan eski tasarım bir kenara bırakılırken, daha keskin ve flat olan yeni tasarıma geçilmiş.

Sıradaki Video Youtube
Eski tasarım
Youtube Sıradaki Video
Yeni Tasarım

Gördüğünüz üzere yeni tasarım birçok şeyi değiştirerek geliyor. Play butonu tasarımından ise vazgeçilmiş gibi görünüyor, sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Yeni tasarımın ise video ile ilgili daha net bilgiler ve görseller kullanmasını hoş bulduk doğrusu. Ne izleyeceğimize dair daha çok veri sunduğu aşikar.

Bu arada görsellerde de kullandığımız Oyunggcom youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın sevgili Oyungg okurları. Son olarak sıradaki video güncellemesiyle gelen yeni tasarım hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yapabilmişler mi dersiniz?

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.