Ev / Haberler / YTÜ Digital Gaming Day İçin Geri Sayım Başladı!

YTÜ Digital Gaming Day İçin Geri Sayım Başladı!

Poster gg

Yıldız Teknik Üniversitesi Dijital Oyun Geliştirme ve Dijital Oyunculuk Kulübü (YTU DOGDOK) bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Digital Gaming Day ile oyun geliştirmeye ilgi duyan gençler, oyunlar ile ilgilenen ve bu kültürden zevk alan kişiler ile sektörün önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

25 Nisan 2019 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsünde gerçekleşecek olan etkinlikte oyun sektörünün ülkemizdeki önemli temsilcileri bizlerle buluşacak. Etkinlikte oyun sektörünün basın, oyun geliştirme, espor ve yayıncılık dallarındaki yetkin isimler tecrübelerini paylaşacaklar.

Digital Gaming Day

 Bilgi Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Ertuğrul Süngü, Gamelab İstanbul’dan Noyan Culum, Funmoth Games’den Tolga Öztürk, HWA Gaming’den Sena ‘’Chibi’’ Aladağ ve Alara ‘’Alaracle’’ Taşkesen, Eastergamerstv’den Mete Özbey, Tuna ‘’Pintipanda’’ Akşen, Multiplayer’dan tanıdığımız Özcan Ilgın, Orhun Kayaalp ve Tunca Arslan, Videoyun kanalından Batu Bozkan etkinlikte yer alan isimler.

Etkinliğe katılımın tamamen ücretsiz olduğunu da aktarmakta fayda var. Etkinliğe katılmak için ise tek yapmanız gereken bu formu eksiksiz bir biçimde doldurmak. Oyun ve oyunculuk dünyasından yetkin birçok ismin bir arada olacağı bu etkinliği kaçırmamanızı öneriyoruz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.