Ev / Haberler / Zombieland 2: Double Tap’den Yeni Fragman Var

Zombieland 2: Double Tap’den Yeni Fragman Var

Poster gg

Kaliteli örneğine rastlamanın oldukça zor olduğu korku-komedi türünün başarılı filmlerinden olan Zombieland’in ikinci filmi Zombieland 2: Double Tap’den yepyeni bir fragman var.

İlk filmin yayınlanmasının üzerinden dile kolay tam 10 koca sene geçti. Bu uzun yıllara rağmen Zombieland temsilcisi olduğu korku-komedi türünde kendisine rakip olabilecek pek az rakip buldu desek hiç de yanlış olmaz. Başta türün severleri olmak üzere merakla beklenen film Zombieland 2: Double Tap yayınlanan yeni fragmanı ile merakımızı biraz daha dindirdi. Filmin ülkemizde vizyona gireceği tarih ise 7 Kasım 2019.
zombieland 2
Yönetmenlik koltuğunda daha önce Venom: Zehirli Öfke’den de aşina olduğumuz isim Ruben Fleischer oturuyor. Filmde 10 yıl önce veda ettiğimiz karakterlerimiz için de zaman bizim dünyamızdaki gibi işlemiş. Yani ilk filmin bıraktığı noktanın 10 yıl sonrasında geçen bir hikaye bizleri bekliyor. Başrolü üstlenen esas karakterlerimizde de bir kadro değişikliği söz konusu değil.

Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg ve Abigail Breslin gibi başarılı dört isimden oluşan ana kadro bizleri bir kez daha gülmekten kırıp geçirirken bir yandan da korkutmak için dönüyor. Lafı daha fazla uzatmayalım ve filmin fragmanı ile sizleri baş başa bırakalım.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.