Ev / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Oyungg, Oyun Medyası üzerine çalışmalar yapan onlarca sitenin aksine sektöre farklı bir soluk getirmek için 2016 yılının Temmuz ayında Eran KÜÇÜK tarafınca kurulmuş bir oluşumdur. Genç ve güçlü bir ekibin yanı sıra, binlerce takipçisi ve seveniyle yoluna emin adımlarla devam ediyor. Amacımız ise sadece oyunları sıkı takip eden kitleye içerik sunmak değil, oyunların herkes için erişilebilir olduğunu benimseyerek, 7’den 70’e bütün oyunculara paylaşım yapmak. Video oyunları da günümüzde genelleşme aşamasında değil mi zaten?

Hedefimiz önce ülkemizdeki kitlenin tamamına erişmek, daha sonrasında ise globalleşen Dünya’da yine global bir rol üstlenmek. Çünkü Oyungg ekibi olarak gayet iyi biliyoruz ki Dünya’ya hitap eden fikirler hem bütün insanlığa, hemde ülkemize büyük fayda sağlamakta. Bunu gerek ekonomik, gerekse prestij anlamında söylemek gayet kolay.

Daha dolduracak çok yaşımız, kendimize katacak birçok yeniliğimiz ve gidecek uzun bir yolumuz var.

E-Posta Adreslerimiz

Bilgi: info@oyungg.com

Basın Bültenleri: basin@oyungg.com

Yönetim: eran@oyungg.com

Sponsorluk: eran@oyungg.com – ozge@oyungg.com

Sosyal Medya’da Biz

Oyungg.com gücünü kitlesinden alan bir kuruluştur. Bu sebeple Sosyal Medya’da aktif olması gerekmekte. Gelişmekte olduğumuz platformları aşağıda görebilirsiniz.

Oyungg FacebookOyungg TwitterOyungg InstagramOyungg Youtube