Ev / Blog / Oyun Haberleri Hafıza Disketi – Yeni Adresimiz
Poster gg
Oyun Haberleri Hafıza Disketi

Oyun Haberleri Hafıza Disketi – Yeni Adresimiz

Biz bir süredir yeni adresimizde Oyun Haberleri Hafıza Disketi sloganıyla içerik üretiyoruz. Yeni adresimiz ise SaveButonu. Peki okurlarımız neredeler?

Aslında orada bir açıklama yapmıştık, Oyungg ismini bırakmak bizim için de hiç kolay bir süreç olmadı. Epey düşünüp taşındık üzerinde. Video oyunları ve dahası için ürettiğimiz 2000 içerik ve 3 yılın üzerinde bir emek söz konusuydu. Fakat Oyungg ismini daha ileriye taşımamızın da zorluğunu biliyorduk. Bu yüzden elimizden geldiğince sistemde değişiklik yapmadan yeni bir isme geçmek istedik. Bu süreçte 1000’den fazla takipçimizi kaybetmiş olsak da insanlar da yavaş yavaş duruma ısınıyor diyebiliriz. Gerçi Facebook, Youtube ve Steam isimlerimiz bile değişmedi, isim alnımıza kazınmış. Sökemiyoruz.

Oyun Haberleri ve Dahası orada da mevcut

Kendi adresimizi bırakmış olmanın hüznü üretmemize engel olmadı. Şimdiden 130’un üzerinde içerik yayınladık. Oyun haberleri kategorimiz doldu taştı. Zaten kategorilerimiz dışında da çok bir değişiklik yaptığımız söylenemez. Kategorilerde işlevsel olmayanları bir kenara bırakıp, daha işlevsel olabilecek haber kategorilerinin sayılarını arttırdık. Bu sayede daha belli başlı içerik üretimleri yapabiliyoruz. Bu bizim için çok değerliydi, çünkü bir milyonun üzerinde okunma oranı olan sitemizde kategorilerle ilgili soru işaretlerini bir türlü bitirememiştik. Yeni projede bu soru işaretine odaklandık desek yalan olmaz.

Video Oyunları Kalbimizin Parçası

“Türkiye’nin lider video oyunları sitesi ya da en azından amacımız bu” sloganını terk ettik, fakat amaç hep aynı gerçekten. Terk edişimizin sebebi bile bu gayemiz denilebilir. Haberler, incelemeler, sosyal medya paylaşımları, blog ve listeler, çok sevdiğiniz testler bu adreste de yer alacak yani. Hatta testlerle ilgili epey bir ilerleme var, paylaşımlara başladığımızda sizin de dikkatinizi çekecektir.

Aynı zamanda siteye geçtikten sonra insanları bilgilendirebileceğimiz yazılara da yoğun emek vermeye başladık. SSD Nedir? ve GG Ne demek gibi yazılarımızı Oyungg’de yayınlamış olmamıza rağmen orada yeniden kaleme aldık. Tabii çok daha fazlasını da… İhtiyaç duyduğunuzda girip kategorimize göz atmanızda fayda var, epey bir içerik ürettik.

Bizi üç yıldır destekleyen sevgili okurlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Desteklemeye devam edeceğinizi umuyoruz arkadaşlar. Çünkü bizde bir değişiklik yok. İsmimiz Cabbar ve Pişti arkadaşları bile olsa olur, karakterimiz ve çizgimiz değişmesin yeterli.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir