Ev / Haberler / Overwatch’ta Bir Bedava Hafta Sonu Daha!
Poster gg

Overwatch’ta Bir Bedava Hafta Sonu Daha!

Blizzard, müjdeyi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Süratli bir çıkış yapan başarılı FPS oyunu Overwatch’un, bir dahaki hafta sonunda (17 Kasım- 20 Kasım) bedava oynanabilir olacağını söyledi.

overwatch

Pahalı fiyatından dolayı pek oynayan bulamasak da, çoğu kişinin Overwatch oynamak istediğinin farkındayız. Blizzard da bunun farkında olacak ki, oyunu sürekli bedava yapıyor. Eğer bu oyun sizde de yoksa ve oynamak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Lakin, bu bedava hafta sonundan yararlanmak isteyen XBOX ve PS oyuncularının; XBOX Live Gold veya PlayStation Plus üyeliğe sahip olmaları gerekiyor. O kadarını da siz ayarlayın artık 🙂

Bedava Overwatch nasıl alınır?

Şunu da söylemeden geçmeyelim, oyun sadece hafta sonu bedava olacak. Daha sonra tekrar oynamak isterseniz oyunu satın almanız gerekecek. Oyunu bedava hafta sonunun içerisinde oynayıp sonradan oyunu satın almaya karar verirseniz, oyundaki ilerlemeniz sıfırlanmayacak. Başka bir deyişle, maceraya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Fırsattan yararlanmak isteyenler, bu linke tıklayarak resmi siteye sitesine gidebilirsiniz. Daha ne olsun, iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.