Ev / Haberler / 17 TL’lik FEZ, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

17 TL’lik FEZ, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Valorant names

Epic Games beleş oyunlarla hepimizi mutlu etmeye devam ediyor. Bu sefer verilen oyun ise Polytron Corporation tarafından geliştirilen 2013 yapımı FEZ.

Steam’de Çok Olumlu kullanıcı değerlendirmesine sahip olan oyunun Steam fiyatı 18 TL iken Epic fiyatı 17 TL. FEZ oyununun Metacritic puanı ise 91. Oyunda kendini 2D dünyada yaşıyor sanan Gomez’i kontrol ediyoruz. Oyuncuların yorumlarına bakacak olursak oyunun iyice beyin yaktığını da anlayabiliyoruz. FEZ’in hoş görsellerine ve güzel mi güzel soundtrack’ine de ayrı bir parantez açmak gerekiyor tabii. Oynamak isteyip sistem gereksinimlerini merak edenlere ise çok üst düzey bir bilgisayar sahibi olmalarının gerekmediğini, ortalamanın altında bir bilgisayarla bile FEZ’i gayet rahat oynayacaklarını belirtelim. Oyunu incelemek istiyorsanız kendisinin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Çabucak oyunu nasıl alabileceğinizden de bahsedip yazıyı bitirelim isterseniz.

Oyun Epic’te dağıtıldığı için öncelikle bir Epic hesabına ve Epic Games’in masaüstü uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Epic uygulamasına girdikten sonra sol taraftaki “Mağaza” butonuna tıklarsanız FEZ zaten size direkt olarak gösterilecektir. Oyunun sayfasına girip 17 TL’lik bulmaca oyununu bedava bir şekilde Epic kütüphanenize ekleyip oynamanın zevkini çıkarabilirsiniz.

Bedava oyun haberlerinin bildirimlerini erkenden almak için buradan uygulamamızı indirebilir, en güncel oyun gelişmelerinden haberdar kalmak için bizi takip edebilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.