Ev / Haberler / 17 TL’lik GNOG, Epic Games Store’da Bedava Oldu!

17 TL’lik GNOG, Epic Games Store’da Bedava Oldu!

Valorant names

Epic Games Store, Humble Bundle, Steam gibi site ve platformların son zamanlarda bol kepçeden bedava oyun verdiğinden hepimiz haberdarız. Bu seferki ücretsiz oyunumuz ise Epic Games Store’dan. Steam’de 18.50, Epic’te 17 TL’ye satılan oyun GNOG, Epic’te an itibarıyla bedavaya alınabilir halde. GNOG

KO_OP bağımsız şirketi tarafından üretilip Steam’in oyuncu incelemesinden Çok Olumlu notu ile geçen oyunun Steam fiyatı ise 18.50 TL. Oyun renkli ve eğlenceli grafiklere sahip, interaktif bir bulmaca oyunu. Kendisi aşağıdaki ödülleri de kazanmış durumda.

GNOG
Sistem gereksinimlerinden bahsetmek gerekirse oyunun çok da yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymadığını gayet rahat bir şekilde belirtebiliriz. 2 GB RAM’iniz ve çalışan bir ekran kartınız olduğu sürece oyunu oynamakta bir sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyoruz. Gelelim oyunu nasıl alabileceğinize o zaman.

Oyun Epic Games Store’da dağıtıldığı için öncelikle haliyle bir Epic hesabına sahip olmanız icap ediyor. Ardından platformun uygulamasından Mağaza sekmesine giriyorsunuz. Mağaza sekmesine girişinizi yaptıktan sonra da GNOG oyununun sayfasına girmeniz gerekiyor. Oyunun sayfasına girince ise Al butonuna tıklayarak Steam’de 18.50 TL’ye satılan oyunu bedava bir şekilde Epic Games kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

GNOG

En güncel oyun gelişmelerini ve bedava oyun haberlerini kaçırmamak için bizi takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.