Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 18 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!

18 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Indiegala bedava oyun dağıtmaya devam ediyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni oyunu FootLOL: Epic Fail League.

Belirli aralıklarla ücretsiz oyun vermeye devam eden Indiegala, bu defa FootLOL: Epic Fail League isimli oyunu bedava olarak dağıtıyor. Steam’de 18 TL‘lik fiyat etiketiyle satışa sunulmuş olan FootLOL: Epic Fail League, co-op oynanan, eğlenceli bir futbol oyunu.

Daha çok arkadaşlarınızla eğlenmek için oynayabileceğiniz oyundaki amacınız, maç sırasında sahadaki rakibinizi alt ederek galibiyete ulaşmak. Eğlenceli animasyonları ile futbol sahalarına değişiklik getiren FootLOL, keyifli vakit geçirmek için iyi bir oyun.

Oyunu Nasıl İndiririm?

Sitenin kampanya sayfasına gittikten sonra eğer Indiegala hesabınız var ise “ADD TO YOUR LIBRARY” sekmesine tıklayarak oyunu kalıcı bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Eğer bir Indieagala hesabınız mevcut değilse, e-postanız ya da sosyal platform hesaplarınızı kullanarak kayıt olabilir Indiegala bedava oyunlarını temin edebilirsiniz.

Çok kısa süren bu işlemden sonra sayfadaki “LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY” ibaresinin yukarıda da belirttiğimiz “ADD TO YOUR LIBRARY” seçeneğine döndüğünü göreceksiniz. Bu bağlantıya giderek oyunu ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.