Ev / Haberler / 31 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

31 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Poster gg

Steam’de 31 TL fiyat etiketine sahip oyun Rebel Galaxy Epic Games Store üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store kuruluşunda her ay 2 ücretsiz oyunu kullanıcılar ile buluşturacağını söylemişti. Geride bıraktığımız E3 döneminde ise bu sözü bu yılın sonuna kadar her ay 4 oyun olarak güncelleyerek biz oyuncuların kalbini bir kez daha kazandı. Epic Games Store’un bu hafta ücretsiz olarak sunduğu oyun Rebel Galaxy.

Rebel Galaxy uzayda geçen bir ticaret ve strateji oyunu. Bunların yanı sıra rol yapma ögeleri de içeren oyunda başlangıçta sahip olduğunuz ufak gemi ile ticaret yaparken kazandığınız para ile geminizi giderek büyütebilir ve gireceğiniz savaşlarda sizlere avantaj sağlayacak yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra ticaret yapmaktan sıkıldığınızda uzayın değişik köşelerinden gelen çağrılara cevap verebilir, bir ödül avcısı olarak para peşinde de koşabilirsiniz.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna sahip olmanız için öncelikle bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacak. Eğer hesabınız yoksa buraya tıklayarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ise buraya tıklayarak oyunun Epic Games Store sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfada oyun görselinin hemen altında yer alan ‘’Ücretsiz’’ butonuna tıkadıktan sonra sipariş sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfanın sağ altında bulunan ‘’Sipariş Ver’’ butonuna tıkladığınızda ise oyun hesabınıza eklenmiş olacak.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.