Ev / Haberler / 31 TL Değerindeki Axiom Verge Ücretsiz Oldu!

31 TL Değerindeki Axiom Verge Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Steam’in en büyük rakibi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Epic Games Store kullanıcılara verdiği her ay iki ücretsiz oyun sözünü tutmaya devam ediyor. Bu ayki ücretsiz oyunlardan ilki olan Axiom Verge kullanıcılara sunuldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store’un bu ay kullanıcılara ücretsiz bir biçimde sunduğu oyun Axion Verge oldu. Steam üzerinde 31 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan oyun sınırlı bir süre için Epic Games Store üzerinden ücretsiz bir biçimde sahip olunabilir durumda olacak.

Platform-macera türünde bir yapım olan Axiom Verge grafik konusunda önyargılı olan kullanıcılar için uzak durulması gereken bir oyun gibi görünse de içerisinde barındırdığı sağlam hikayesi ve olay örgüsü ile mutlaka bir şans verilmesi gereken yapımlardan.
axiom verge

Nasıl Sahip Olurum?

21 Şubat tarihine kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak sahip olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunu almak için yapmanız gereken tek şey Epic Games Launcher ya da buraya tıklayarak yönlendirileceğiniz Epic Games sayfası üzerinden hesabınıza giriş yapmak. Ardından ‘’ÜCRETSİZ’’ kısmına tıklayarak oyunu kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.