Ev / Haberler / 4 Yeni Oyun Steam’de!
Poster gg

4 Yeni Oyun Steam’de!

Bayramlıklarla oyun aldığımızı çözen oyun yapımcıları olmuş. Orası bariz.

Steam‘e bu akşam giriş yapan kullanıcıların karşısına 12 adet yeni haber çıktı. Bunların birçoğu indirim haberiydi ve çok önemli indirimler olmadığından ayrıca haber yapmaya gerek görmedik. Fakat 4 adet yeni oyunun satışları başladı ve ilgilenenler olabilir diyerek haber yapalım dedik. Açıkçası söylemek gerekirse önümüzdeki 2 ay çıkacak oyunlardan önce çerezlikleri sunmuş şirketler. Yine de biz haberimize geçelim, siz göz atın. Belki de yanılıyoruzdur.

F1 2017

2017 yılının ortasını geçmişken Codemasters beklenen Formula 1 oyununu duyurdu. Oyunun ilk inceleme puanları gayet yüksek ve olumlu gözüküyor. Fakat F1 2017 oyunu 89 TL fiyatıyla ülkemizde biraz tuzlu gözüktü gözümüze. İncelemek isteyenleri tutacak değiliz tabii.

Secret of Mana

J-RPG Sevenlerin zaten haberi vardır sanırım. Secret of Mana da gün itibariyle ön siparişe açılmış durumda. Oyunun yapımcı firması ise Square Enix. Eğer ilk defa bizden duyduysanız steam sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Şuan 135 TL fakat ön siparişler alanların farklı avantajları da oluyor.

Quake Champions

Quake efsanesini sevenlere özel id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından dağıtılan Quake Champions oyunu da erken erişim sayfasını açtı. FPS oyunlarının yaşlı kurduna bir göz atsanız fena olmaz. Oyunun erken erişim fiyatıysa 88,99 TL.

Sonic Mania

Geçmişte tamam ama Sonic oyunlarının aksiyon kategori altında sergilenmesi sanki biraz garip. Her neyse, Sonic Mania da diğer SEGA oyunları gibi kendine oyuncu bulacaktır kesinlikle. Eğer bu efsane serisine de göz atmak isterseniz, biz şimdiden söyleyelim fiyatı 60 TL.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.