Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Alan Wake ve For Honor Bir Haftalığına Bedava Olacak
Valorant names

Alan Wake ve For Honor Bir Haftalığına Bedava Olacak

Son günlerde defalarca kez yeni bedavalar ile karşımıza çıkan Epic Games bu kez çıtayı iyice yukarı taşıdı. Alan Wake ve For Honor gibi iki büyük oyunu aynı anda bir hafta boyunca ücretsiz yapacaklar.

Epic Games Store‘da artık haftada bir yeni bir oyun daha kısa süreliğine ücretsiz yapılıyor. Epic Games Store‘da ücretsiz yapılan oyunların haddi hesabı yok. Karşısında Steam gibi dev bir rakip olunca abartıya kaçmaktan çekinmiyorlar. Her ne kadar abartı da olsa bu haberler en çok biz oyuncuların işine geliyor tabi. Epic Games‘in en son bedavaları ise Alan Wake ve For Honor oldular.

for honor

Alan Wake, 2010 çıkışlı bir üçüncü şahıs nişancı, psikolojik gerilim ve aksiyon oyunu. Steam üzerindeki standart sürümünün 25 TL’lik bir etiketi var. For Honor ise Ubisoft‘un geliştirdiği 2017 çıkışlı çok oyunculu bir aksiyon oyunu. For Honor‘un Steam fiyatı da 76 TL olarak etiketlenmiş.

alan wake

Bu iki büyük yapım 2 Ağustos itibariyle Epic Games Store üzerinden bedava bir şekilde kütüphanenize eklenebilecek. Bu kampanya ise 9 Ağustos tarihine kadar sürecek. Yani elinizi çabuk tutsanız iyi olur! O zamana kadar Epic Games’te This War of Mine ve Moonlighter oyunlarının ücretsiz olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Bunun gibi oyun haberlerimize anında erişebilmek ve bedavaları kapabilmek için bizi Instagram ve Facebook hesapllarımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.