Ev / Listeler / Arkadaşlarınızla İki Kişi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Arkadaşlarınızla İki Kişi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Poster gg

Çoğumuz bu zamanlara kadar ”O kol benim, o daha iyi ben o karakteri seçecektim” gibi kelimelerle geldik. Bu nedenle de gerek uzak gerek yakın tarihten örneklerle nostalji yaşatmaya karar verdim. Buyrun efenim, yazımız aşağıda.

1-)Portal 2

Daha bu yazı fikrini benimsedikten 1-2 dakika sonra geldi aklıma Portal 2. Zaten mükemmel singleplayer hikayesine bir de iyi anlaştığımız biri daha eklenince keyif almadığımız sahne kalmıyordu.

2-)Gears of War

Eğer arkadaşınızla bir hikayeyi paylaşmak istiyorsanız ve bunun yanında aksiyonu da birlikte şenlendirmeye meyilliyseniz Gears of War vazgeçilmeziniz.

3-)Spor Oyunları (Fifa,Pes,NBA 2K,WWE)

Evet, bu ”Oha bu iki kişilik oynanıyor mu?” denilecek bir oyun kategorisi değil. Yanınızdakine ”Bak bak gole bak”, ”Gel seni bir posterleyeyim” ya da ”Johnn Cenaaa” demek istiyorsanız genellikle bu oyunları tercih edersiniz.

4-)Mortal Kombat

Sub-Zero, Scorpion ve daha bir çok bunun gibi efsaneyle büyümüş bir nesil için hala daha vazgeçilmez. ‘Finish Him’ sesini duyduğumuzda içimizde uçuşan kelebeklerin yerini hala hiçbir sevinç alamaz.

5-)Splinter Cell

Sam Fisher’ın hikayesine iki kişi ekleyerek devam mı etmek istiyorsunuz? Mükemmel gizlilik temasını bir kişiyle paylaşmak mı istiyorsunuz? O zaman ne duruyorsunuz, hemen bir Splinter Cell oyunu alıp Split Screen’e basın!

6-)Halo

FPS serisinin co-op hali bambaşka oluyor be. Sürdüğünüz arabanın arkasında bir kişinin durması beni en çok üzen sahnelerdendir. Bu aksiyonu salak bir NPC ile yaşayacağınıza bunu arkadaşınızla yaşamak ise bambaşka bir haz.

7-)Call of Duty

Vur-Kaç serisini bir de böyle deneyimleyin. İster birlikte takım olarak, isterseniz de birbirinizle savaşarak gayet keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

8-)BroForce

Geldik en az bilinenlere… BroForce, 3D aksiyon maceranın kitabını yazabilecek bir oyun. Oyun dünyasının bu nadir elementlerinden birini bir de 2 kişi yan yana bitirmek gerçekten mükemmel.

Okuduğunuz için teşekkürler!

Peki siz bu oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?Düşüncelerinizi ve unuttuğum veya bilmediğim oyunları yorumlara yazabilirsiniz.

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.